Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Választanom kellene?

Választanom kellene?

Figyelt kérdés

szóval.az van hogy:

én szinte (szerintem) mindenkivel kijövök...és többféle barátaim vannak akiket most (lehet nem szép dolog de csoportokra osztok).

van a (mondjuk) a, csoport: ők azok akik lazábbak,akikkel gyakrabban talizok mert "eléretőbbek" szóval közelebb laknak,vagy nem utaznak sokat stb..ők inkább olyan haverok..de mégis kijövök velük..


vannak a b,-k..:

ők azok akiket én legjobb barátnőimnek hívok (2ember) ők inteligensebbek de néha lazák(főleg az egyikük..)ő velük más témákról beszélek mint az a,-sokkal..:D


van a c, akik nem feltétlenül a legjobb barátok de jól érzem velük magam,..ők azolyan mindenesek..

viszont az a baj hogy elgondolkoztam hogyha lenne valamilyen partym akkor kiket hívnék meg mivel a b-ben az egyik csaj nem igazán jön ki az asokkal..de azért őket is bírom..


meg szóval vannak olynok akik nem jönnek ki egymással viszont én bírom őket..


ilyenkor mit lehet csinálni??


2010. aug. 7. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem engeded össze őket. A-kkal hétfőn délután találkozol, meg velük mész péntek este bulizni. B-kkel találkozol kedden délután, C-kkel szerdán... Csak példa, de meg lehet ezt oldani.
2010. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel... :/ Hát, egy bulin elvégre mindegyik csoportból lesznek, tehát mindenki megtalálja majd a saját társaságát. Szerintem te inkább attól félsz, hogy a "b" csoport lenéz majd a többi barátod miatt. Mármint hogy úgy gondolják majd, hogy félreismertek. De ez hülyeség, ha tényleg a barátaid, akkor elfogadnak ilyennek nyugi. :)
2010. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!