Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két nagyon jó barátom közül...

Két nagyon jó barátom közül kell választanom, akik közül az egyik talán nem is olyan jó. Mit tegyek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

van két nagyon jó barátom. az egyik a suliban nagyon jó haver, ő és én meg még pár ember majdnem mindenhova együtt megyünk. a másik pedig a suliban szinte észre se vesz, de msnen meg nagyon kedves, és meghallgatott amikor depis voltam. msnen nagyon rendes, de élőben bunko, és már többször hazudott is nekem. nos ez a két barátom halálosan utálja egymást. melyiket válasszam, hogy ne bántsak meg senkit? mindkettőt nagyon sajnálnám, ha elpártolnék mellőle, de úgy érzem muszáj..az első(akivel a suliban vagyok) azt hiszem jobban "megérdemelne"..de nem tudom.. :S

13/L


2009. szept. 12. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
a sulissal legyél a suliba a másikkal meg msn-pajtik :)
2009. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi

igen, egyenlőre így is van

de jól van ez így?

2009. szept. 14. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

1.válaszolo vagyok

ha nincsenek veszekedések egyik fél részéről sem akkor nincs gond :)

2009. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!