Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dúró Dóráról...

Mi a véleményetek Dúró Dóráról és a könyv darálásról?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Teljes mértékben egyetértek vele.
2020. okt. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy csinált egy ingyen reklámot egy könyvnek, amiről a kutya sem hallott. Állítólag elkapkodták.
2020. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Feltűnési viszketegségben szenved.
2020. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan mindenről a véleménye. Ha most ő ezt az egészet ellenzi, hát tegye, joga van hozzá. Mindig is lesznek, akik ezeket elfogadják és azok is, akik ellenzik.

De azért abba belegondolhatott volna, hogy ezt egy érző embert írta és illusztrálta. És ő meg csak így, egyszerűen semmibe nézi a munkáját.

Most ha neki ennyire zavaró az egész, és nem ért egyet ezzel, akkor ne vegye meg, ne olvassa el a gyerekeinek, aztán meg is van oldva a probléma.

Meg az, hogy a mai gyermeknek nem ebben a szörnyű világban kéne felnőnie... Így is úgy is találkozni fognak mindenféle emberekkel, egy könyv nem fogja őket megzavarni a normális fejlődésben. Legalább a gyerekek tudni fognak valamit a mai világról, és nem a tökéletes mesékben nőnek fel. Engem kiskoromban elég nagy csalódás ért, amikor rájöttem, hogy az élet nem tündérmese.

2020. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
17%
Jól tette. Köztársaság érdemrendet neki.
2020. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dúróznám azt a dórát
2020. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!