Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden meg lehet venni a...

Szegeden meg lehet venni a Meseország mindenkié című könyvet? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
vedd meg online.
2020. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Nem ez az amiben a főhősök transzneműek és homoszexuálisok? Én sehol se venném meg. Nem tartom egészségesnek egy kisgyereknek aki még nincs tisztában ezeknek a dolgoknak a jelentésével.

De hogy válaszoljak a kérdésedre: a helyett hogy nyakadba vennéd a várost vedd meg online.

[link]

2020. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom megvenni online. Nincs bankkártyám a szüleim meg nem vennék meg nekem
2020. okt. 4. 13:17
 4/6 A kérdező kommentje:
#4 Nem, leszbikus
2020. okt. 4. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az ország 240 településen megtalálható több, mint 800 Pick Pack Pont segítségével Ön személyesen is átveheti a megrendelt csomagot. A helyszínen készpénzes és bankkártyás fizetési mód elérhető, de ezek pontonként eltérőek lehetnek" Telefonszámot is van ahol lehet érdeklődni:

[link]

2020. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vajon miért van külön ehhez a könyvhöz odaírva, hogy csak bankkártyás vagy paypalos módon lehet fizetni?
2020. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!