Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magam?

Figyelt kérdés
Amikor valami nem sikerül akkor ideges leszek és sírhatnékom van. Ha azt látom, hogy az a bizonyos dolog a többieknek megy akkor méginkább.Mások előtt pedig utálok sírni ezért visszatartom, de csak mégrosszabb lesz. Ilyen nagyon gyakran van és már idegesít. Hogy változtassak magamon?

2020. okt. 7. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Tanulj a sikertelenségből és tegyél meg mindent azért, hogy jó legyen.
2020. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érzékenyebb vagy az átlagnál, próbáld kicsit megerősíteni magadat, kezdd újra a tennivalódat.

Fel a fejjel, sikerülni fog, mert te is akarod!

2020. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne tartsd vissza!

Ha neked az a feszültségoldás, hogy sírva fakadsz, akkor tedd azt!

Ne törődj senkivel!

2020. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van, és a karantén miatti távoktatás alatt is rosszabb jegyeket szereztem, mint a többiek, így idővel ők a nemeziseimmé váltak. Pedig jó átlagom szokott lenni 4-5 között.


De nálam ez azért alakult ki, mert minden jó (legyen az siker, jutalom stb.) magától jött régen, most meg már akkor is csak nehezen, amikor teszek érte...

[lásd: [link]


Ennek hatására én egy bunkó tahó ember lettem, akit már minden apróságáért utálnak (mert én döntöttem el, hogy "módot váltok"). Ez rossz megoldás volt, javaslom, hogy te ne így "válts módot".

2020. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!