Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illik rákérdezni, hogy most...

Illik rákérdezni, hogy most akkor mi lesz az adásvétellel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Október 7-én írtam egy hölgynek egy egyszer próbált, eladó ruha miatt. Akkor megegyeztünk, hogy utánvéttel feladja és ha próba után nem jó rám, akkor vissza veszi. Október 8-án írtam neki, hogy ha kell a címem a postázáshoz, akkor szóljon. Na most, az a probléma, hogy azóta többször látom online, de nem jelez semmit. Sem azt, hogy mégsem akarja eladni, sem azt, hogy másnak adta át, sem azt, hogy valamilyen közbejött és "x" idő múlva tud postázni. Nem lenne probléma, hiszen tényleg akármi közbe is jöhetett. Elvileg egyébként tegnap vagy ma küldte volna. Ilyenkor hogyan illik tapintatosan rákérdezni, hogy most mi is lesz ezzel a ruhával? Nem vagyok az a

"mindenkit zaklatok minden apróság miatt" stílusú ember. Így tartok tőle, hogy esetleg sértené, ha rákérdeznék, hiszen előbb-utóbb magától is írna. Az is lehet, hogy siettetésnek venné és akkor újra csak én lennék kellemetlen helyzetben. Szóval mi lenne a megoldás? Egyébként 3 hét múlva kellene a ruha, bár ezt nem írtam neki. Szóval, ha esetleg nem lenne jó rám, akkor még lenne időm újat venni.



2020. okt. 13. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kell a ruha írj rá!
2020. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyan kérdezzek rá, hogy ne tűnjek túl "rámenősnek " , követelőzőnek?
2020. okt. 13. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ne agyald túl ezt a dolgot! :)

kérdezd meg, hogy hogy áll a csomagolás, postázás.

az is lehet, hogy csak simán elfelejtette elküldeni.

2020. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Ez eszembe sem jutott. 😅 Tényleg hajlamos vagyok túlagyalni ezeket a dolgokat.

Írok is a hölgynek.

2020. okt. 13. 14:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, írtam neki tegnap. Meg sem nézte, pedig többször láttam online a hölgyet. Találtam máshol ugyan ilyen ruhát. Igaz 2000 Ft-tal drágábban, de megrendelem azt, ha ma estig nem ír a hölgy. Nem haragszom akkor sem, ha esetleg eladta, csak írná meg. Ám így, hogy egyoldalú a kommunikáció, sajnos nem tudom, hogy érdemes e várnom. Az időből pedig kifutok. Majd maximum megírom neki, hogy köszönöm, de lett másik. Aztán, ha megharagszik, hát megharagszik. Javíthatna a kommunikáción, ha fontos neki a pénz.
2020. okt. 14. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!