Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivel történt ilyen dolog?

Kivel történt ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Több éve vagytok párkapcsolatban és néha mikor egyedül vagytok városba vagy valahol és megláttok egy számotokra kedves, szép, helyes lányt olyankor teljesen más érzések jönnek fel? ( pl. : vagyodás, új érzések, szerelem, össze bújás hasonló)
2020. okt. 15. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az mindenkivel előfordul.
2020. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen hétköznapi, nincs benne semmi rendkívüli vagy restellni való. Valakitől hallottam ezt: – Mindegy, hol jön meg az ember étvágya, csak otthon vacsoráljon.
2020. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát de szerintem akkor is nem mondanám "mindennapi természetes" dolognak. Talán a megunás meg hát ilyenkor mondjuk azt, hogy legyünk őszinték magunkhoz. Valami rosszul működik a kapcsolatban meg talán már nem is vágyodunk a párunkhoz (? - kérdezhetem is)
2020. okt. 15. 15:31
 4/4 anonim válasza:

ez nőknél is van így.. nem elkeserítésképp írom

a diéta esetén is elolvashatod az étlapot és különben is amíg egy gondolati síkon fut csak a dolog, néhány percre elkalandozva, abból mi baj lehet?!

2020. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!