Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy probléma...

Miért olyan nagy probléma maszkot viselni?

Figyelt kérdés
Miért kell ebből rendwzeresen problémát csinálni? Miért olyan nehéz felvenni?

2020. okt. 19. 15:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10.

De sokaknak van és még se veszik fel mikor kötelező. Ezzel pedig sokszor másokat szívatnak.

Mikor például csomó ideig áll a busz mert a sofőrnek az utassal kell veszekednie hogy vegye fel a maszkot.

2020. okt. 30. 18:30
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Most már van. Csak a 9-nek mondtam azért, mert tavasszal nem volt ezért is mondták hogy csak az vegye fel aki betegnek érzi magát. De ma már sokkal több a beteg ezért mindenkit potenciális fertőzöttnek kell tekinteni. Mivel van sok maszk ezért már hordani is kell. Én se értem az ellenkezést egy textildarab miatt addig a 30 percig amíg a buszon ülnek pláne most hogy nincs meleg.
2020. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 30 perc a buszon, meg egész nap az iskolában/munkahelyen, meg boltban stb...
2020. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13. Abban dolgozok. Tudom milyen. Csak sokan panaszkodnak hogy a buszon se bírják. Munkában kétrétegű moshatót hordok, de a sebészmaszk is jó lenne. A három rétegű mosható csak rövid időre pl bevásárláshoz jó, mert abban tényleg nehezebb lélegezni.
2020. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy szavam sem lenne, ha biztosítva lenne 1 maximum 2 óránként egy új "sebészmaszk" a melóban.


De örülhetünk, hogy naponta kapunk egyet, amit aztán 10 órán leresztül kell hordani.


Az, hogy vegyek magamnak, levezetem, hogy miért nemlenne olcsó:


Ugye napi 10 óra, de ez csak a melóban, a többi nincs benne

Ha óránként veszek újat, akkor az napi 10 maszk, ami 21 munkanap esetén 210 darab.

Erre még rájön a hétvége, stb, igaz, akkor elég napi 1-2 darab.

Tehát kb 220 darab maszkot kellene havonta vennem.

1 darab maszk ára 100-150Ft, de láttam már 250-ért is!


50-es kiszerelésben láttam a neten 6.000 Ft-ért (120Ft/darab)


Nos , ha azt nézzük, hogy nekem ilyen 50-esből kellene 5 csomag, az 30.000 Ft/hó!


NA, EZ az ami miatt sokan nem hordják!

(Én hordom, mert muszáj, de a műszak végén totális felüdülés, a friss levegőn letépni azt a sz*rt)


Szöszöl, irritálm idővel bepálik, érzem, hogy belül "párás", el van használódva, ezáltal kényelmetlen stb. Ez kb 1 órás viselés után már érezhető számomra. Ha akkor lecserélném, további egy óráig gond nélkül bírnám.

2020. okt. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!