Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ? Valakinek tipp ?

Mit tegyek ? Valakinek tipp ?

Figyelt kérdés

Ma cápás filmet néztünk, és félek a cápaktol. . Sosem találkoztam még cápákkal élőben. .. De nagyon félek valamiért. ..


16/L


2020. okt. 20. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
És fogsz cápákkal találkozni? Mert szerintem nem.
2020. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem , de ezt a félelmet szeretném lekűzdeni
2020. okt. 20. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Garantáltan ki fogsz röhögni, de képzeld, én a csigáktól félek. Nem a pókoktól, a békáktól, vagy a gilisztáktól, hanem a csigáktól. Fogalmam sincs miért. Valaki pedig a galamboktól fél. A másik pedig a kopasz emberektől. Szóval, hogy ha félsz valamitől, gondolj azokra az emberekre, akik ilyen nevetséges dolgoktól félnek, mint amitől én is.
2020. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha félsz a cápáktól, mi van? Vécéből nem fog kiugrani, ágy alatt sem nagyon maradnak meg. Akkor meg mit fosol?
2020. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézz sok természetfilmet cápákról! Meg fogod érteni a működésüket és nem fogsz félni tőlük.


A cápának az ember nem tápláléka. Olyanok vagyunk nekik mint egy csontos ropi. Nem szeretik az embert. Ha megharap, csak megkóstol, és rájön hogy "fúj, ez egy ember és nem fóka!" Aztán ott is hagy. Nagyon nagyon ritka h annyira éhes hogy meg is egyen... Ez is csak pár faj. A javuk nem támad meg soha. A rablócápa meg szelíd is, annak ellenére hogy hatalmas. Az a legnagyobb hal ami létezik.

2020. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!