Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel keresik a pénzt ezek az...

Mivel keresik a pénzt ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok rengeteg embert ismerek akik milliomosok mindenre telik nekik de nem vegeznek fizikai munkat es diplomajuk sincs.Sose ertettem mivel foglalkoznak? Mit csinalnak hogy ennyit keresnek? En nem szeretek tanulni diplomam sose lenne nem vagyok eleg okos hozza nem akarok fizikai munkat vegezni de jo lenne sokat keresni es gazdagnak lenni mit tudnek csinalni?

2020. okt. 23. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Például kereskednek.

Könyvelnek, stb.

2020. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Legálisan


Kezdj el lottozni.

Találj egy távoli gazdag nem ismert nagybácsit aki meghalt, de rád hagyta minden vagyonát.

Házasodj be egy gazdag család ba.


Illegálisan

Fantáziádra bízom.

2020. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sok ilyen embert ismerek, aki sem nem tanult semmit, sem nem dolgozik látható munkát. Sokan vállalkoznak vagy kereskednek valamivel. Ha te rengeteg ilyen embert ismersz, akkor miért nem kérdezed meg őket, hogy mivel foglalkoznak?
2020. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van nyolc ingatlanuk, amiket bérbe adnak, onnan folyik be a pénz. De azért ezeket az ingatlanokat karban is kell tartani (vagy meg kell fizetni valakit, aki gondoskodik a karbantartasukrol), úgyhogy vagy dolgoznak időnként, vagy dolgoztatnak, tehát kiadásaik is vannak - plusz eredetileg volt tőkéjük, hogy megvegyék az ingatlanokat.
2020. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!