Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek letezik ilyen...

Szerintetek letezik ilyen vagy sem?

Figyelt kérdés
Lehet tul sok Odaatot neztem, de azert szerintem nem kizart hogy letezhetnek szornyek, szellemek, vampirok, akarmi. Biztos tortent mar valakivel furcsa, rejtelyes dolog, anomalia. Barmi elofordulhat szerintem, hisz sok dolog letezik ugy, hogy nem is lattuk meg. Szoval van valaki akivel tortent mar valami furcsa? Erdekelnenek a sztorik. Kerlek hulyesegeket ne irkaljatok, tenyleg kivancsi vagyok erre. Koszi ha normalisan valaszolsz.

2020. okt. 23. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Az én véleményem szerint minden sztorinak van valami valóság alapja. Semmiből nem születik semmi. Bár a barátaim szkeptikusnak mondanak, részben igazuk van. Személyes élményem nem volt még (talán szerencsére).


Köszönöm kérdésed, miattad kedvet kaptam vegignezni az eddig kijott részeket Odaátból :)

2020. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szörnyek, vámpírok nincsenek, mint a filmekben. De pl pszichopata darabolós gyilkosok, vagy veszett állatok igen. Szóval egy kihalt utcán a szellemektől nem kell fêlni, de pl egy beteg agyú ember az valós veszély lehet.
2020. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyek vámpirok nincsenek. De szellemek léteznek. Ha látsz egy szellemett netalántán akkor nem kell tőle nagyon félni ha nem csinál furcsa dolgokat. Augusztusom szinte csak a paranormális eseményeimről szólt de szeptemberben tök normális lett az egész helyzet már nem történik semmi
2020. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szörnyek nem tudom léteznek de szellem szerűsget láttam már vonat ablakból.

Egyik pillanatban még ott áll egy ember a másikban valami fényt látok és mire kihunyt az ember eltünt.

2021. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!