Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok szerepelni mit tegyek?

Nem akarok szerepelni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közeledik a mikulás ,karácsony és nálunk az iskolában szoktak lenni előadások pl.: pár ember eljátszik egy szindarabot ,vagy verset mondanak. Én sosem szeretnék benne lenni de én jó tanuló vagyok és tanárnéni mindig úgy tesz hogy nekem kötelező de igazáből csendes is vagyok meg nem szeretek szerepelni sem de ezt ő is jól tudja. Mit tegyek?
2020. okt. 25. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát azt tedd, hogy törlöd a regisztrációdat, mert még nem vagy 16 éves.
2020. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szád, és mondd meg, hogy nem akarsz szerepelni. Nem kötelezhetnek rá, csak valószínűleg nem jelzed nekik egyértelműen, hogy te ezt nem akarod.
2020. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Feltételezzük hogy 16, nem kell szivatni szegényt, szóval 16 megvan nem mondta az ellenkezöjét.


Amúgy meg emgmondod a tanárnak, elnézést kérek én nem akarok szerepelni, köszönöm.

2020. okt. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fúú anno engem is belekényszerítettek a sok ember előtti szereplésbe pedig nagyon nem akartam, előtte hetekig görcsölt a hasam ha rágondoltam, aztán a színpadon nem volt semmi extra előadtam a kis részemet a darabból és annyi, de előtte nagyon szar volt.

Utálom is azt a tanárt, gyerekekkel nagyemberek csak, velük mernek erőszakoskodni

2020. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!