Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pokerstars kifizetés?

Pokerstars kifizetés?

Figyelt kérdés
Szóval abban a helyzetben vagyok, hogy pokerstars-on van egy kisebb összeg ami összegyűlt. Ma néztem meg, és nem értem a rendszert. Az az érthetetlen számomra, hogy befizetni be lehet Mastercard-al, de kifizetést már nem lehet rá kérni, csak Visa-ra illetve ezekre. Na most nekem ez ködös. A kártya nem mindegy? A számla a lényeg. Azt írta az oldal (pokerstars), hogy csináltassak egy Visa-s kártyát. De könyörgöm, attól még a számla ugyan az marad, és a számlára szoktak utalni nem a kártyára. Röviden, akinek zavaros. Mastercard-om van, de arra nem "tudnak" utalni, holott a számlának semmi köze a kártya típusához, és azt mondták, hogy csináltassak egy Visa kártyát ugyan ehez a számlához. Valami ötlet? (Lehet én nem látom át, de ez így nem tiszta számomra.)

#póker #bankszámla #kifizetés #Visa #pokerstarts #bankkártya típus
2020. okt. 27. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj Skrillt. Amúgyis ajánlott
2020. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Skrill-ről lehet számlára utalni?
2020. nov. 11. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de jobb igényelni a Skrilles kártyát, kevésbé lesz feltünő az APEH-nak. Egyébként van közvetlen banki utalás, tök mindegy a kártya.
2020. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a banki utalást én is olvasgattam, ezért is furcsállta, hogy a kártya típusának mi köze a számlához. Így is úgy is le lehet venni, teljesen mindegy, hogy MasterCard vagy Visa. Köszönöm a választ.
2020. nov. 12. 16:42
 5/6 anonim válasza:

Mennyire megbízható a Pokerstars ?

Ugyanis egy magyar kapcsolatartó, engedélyem nélkül levett kártyámról nagy összeget.Igérte e-mail-ekben h visszautalják bankkártyámra. Mit kiderült, csalóval álltam szemben. Ezután egy másik magyar kapcsolattartó vette át ügyemet, aki megírta, hogy az illetőt kirúgták. Mennyire lehet bízni bennük, volt valakinek ilyen problémája?

2021. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolattartó? A pokerstars nagyon megbízható.
2021. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!