Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányinger tanulás közben -...

Hányinger tanulás közben - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha sokat tanulok, hirtelen hányingerem lesz, elkezdek szédülni. Tudom, hogy azért van, mert túl sok nekem, és a szervezetem tiltakozik, de most muszáj tanulnom. Tippek?
2010. aug. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD iskolaundo^^

am keksz+hideg víz:D

2010. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet akár attól is,mert kifárad a szemed.

Ha viszont biztos vagy benne,hogy nem szemprobléma,akkor próbálj kellemes hangulatot teremteni a tanuláshoz és ne egyszerre akarj megtanulni mindent,oszd el a tanulnivalót,tarts közben szüneteket,olyankor levegőzz egy kicsit.

2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok egyhelyben üléstől, koncentrálástól, figyeléstől azaz kicsit a szemed miatt, hogy csak bújod a könyveket. Akár félóránként is iktass be 5 perces szüneteket, sötétben, friss levegőben, mozgással - legalább 2-t a 3 közül :D
2010. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem, nem iskolaundor, kifejezetten szeretek tanulni, szerited mi venne rá a nyár közepén amúgy? :D
2010. aug. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!