Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem kap el a hányinger...

Csak engem kap el a hányinger ettől az Alekosztól?

Figyelt kérdés

Undorító, hogy ilyen igénytelen, affektáló, agyoniskolázottakkal butítják mégjobban a népet! VV aztán meg ez... Tényleg nem lenne igény valami értelmesebbre?

És a legszörnyűbb az, hogy nem is kevesen el vannak tőle ájulva, hogy milyen nagyszerű.


2011. máj. 19. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem csak téged. De van egy megoldás: nem kell nézni:) a reklámot meg csak kibírjuk valahogy azzal az S modellel.
2011. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Ha nemtetszik, nenézd probléma megoldva. Még te tartod magad hű de okosnak és ez nem jut eszedbe?

...

2011. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Agyoniskolázott? :D
2011. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Látszik, hogy téged is érdekel, mert foglalkozol vele. Hagyd a fenébe! Vannak igényes dolgok (még ha nem is a tv-ben) azokat keresd, és találni fogsz, hidd el :)


Ez úgyis csak egy divathóbort, mindenki róla beszél, meg őt nyomatják a tv-ben, s egy ideig még menni is fog, mert érdeke az rtl klubnak


De majd elmúlik :D

2011. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
engem rohadtul de nem érdekel. Nem kap el a hányinger, csak nem foglalkozok vele. Tom, h éppen k*rvákra vadászik és 3 szót ud ideges nyelven. Ennyi nekem éppen elég, h egy cseppet se érdekeljen :/
2011. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

agyoniskolázott? :D asszem 8 általánosa van ...szeret olvasgatni, + fura szavakat tanulni na.

engem nem érdekel, mit bohóckodnak az idióták az ***-en, nem szoktam nézni, az ismerőseimtől tok pár infót, annyi elég is.

sztem te se nézd azt a csatornát este, ha zavar. *-*

2011. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer se láttam a tvben (jó, párszor a kocsmában be volt kapcsolva, de hang nélkül) de enélkül is már kívülről tudom az összes villalakó életét a hírújságokból, főcímekből.

Nekem is egy rakat barátom Alekoszimádó, már lassan muszáj leszek nézni a nőkereső műsort, mert nem tudok hozzászólni a beszélgetéshez. Ha ez a fickó ottmaradt volna ahol a műsor előtt volt továbbra is egy senki lenne, de ezzel ő lett "Magyarország példaképe", akiért rajonganak, imádják, utánozzák, megtanulják a szövegeit ő pedig milliókat keres.

2011. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!