Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltetek már az atlasformen...

Rendeltetek már az atlasformen-től? Mik a tapasztalatok? Visszaküldik a pénzt? Telefonon nem elérhetők.

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasott vélemények alapján inkább kihagyom a rendelést. Köszi a véleményeket. 🙏🙏🙏
2022. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Minőség szerintem változó lehet, amit eddig rendeltünk pulcsi és nadrág rendben volt (ajándékba ment), napi használatban eddig jónak tűnik. Méret minden ilyennél lutri mondjuk, visszaküldésre ajánlom a vaterafutárt hogy olcsóbban kijöjjön. Amúgy nekem legegyszerűbb talán nike.com-nál volt az ügyintézés, alapból kapsz a csomagban visszaküldés címkét (tehát ingyenes, csak felragasztani kell), online kéred a futárt és viszi is, ott pl inkább egyből 2 méretet rendeltem a biztonság kedvéért.
2022. dec. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 keszthelyipéter válasza:
Meglepődve tapasztalom, hogy milyen véleményeket írtok. Nekem idáig 5 csomagot küldtek. Minden tökéletes lett. Kedvesek a telefonos hölgyek. maximális 5 csillagra értékelem az egész céget. Ha valami pár napon belül nem jön meg, azt később ingyen kiküldik.
2023. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 keszthelyipéter válasza:
Megint az elvárásoknak megfelelően történt minden. Visszaküldtem egy rendelésemet. A visszautalás (amire 30 nap van megadva) 18 nap után megérkezett. Szeretem a korrekt cégeket. A munkahelyemen én is erre törekszem.
2023. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én nagyon sok pénzt hagytam már náluk. Korábban mind a minőség, mind a méretek rendben voltak. Most viszont baj van. Parkat akartam venni és az XLes meret kisebb volt mint az Les. Erre egy masikat akartam, miutan ezt visszakuldtem,amit most kaptam meg kisebb volt. Erre azt is visszakuldtem. Idaig kifizettem 2 parka arat, az egyik pezet meg nem kaptam vissza plusz 5200 forint postakoltseget is fizettem. Korabban il,en gondom nem volt. Nem tudom mi tortenhetett. Ha a mostani nagyobbra XXLre valo csere nem jon be, meg fogom gondolni, hogy rendeljek-e a jovoben barmit is.
2023. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én most rendeltem először. A minőség sztem kifogástalan, a mérettel van probléma. XL-es pulcsikat vettem 3 db-os kiszerelésben, legalább 3XL-ek. Szerencsére másik családtagnak jó lesz. Nekem elfogadták a promóciós kódot is, ár-érték arányban maximálisan plusszos.

Én ajánlanám!

2023. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 M. Fehérvári Judit válasza:
Én olyan 23-szor rendeltem tőlük. A méretek valóban nagyobbak, mint, ami az egyetlen táblázatban van. El kell olvasni az anyagösszetételt. Kétszer kaptam pénzbeli kártérítést, kétszer pedig küldtek ingyen egy-egy más méretet. Le kell menni a főoldal aljára, ott a kapcsolatfelvétel. Nem érdemes telefonálni, akkor semmi sem történik. Olyankor szoktam rendelni, amikor nagyon le van értékelve, ami nekem tetszik. A melegítőknél, nadrágoknál vigyázni kell: a nadrág általában atalmas, a felső meg kicsi vagy pontosan jó. Én elégedett vagyok, mindig megkapom az ajándékom is. Ha körúltekintően rendel valaki, akkor szép, stílusos dolgokat szerezhet. A polárokat nem szabad megrendelni. Ellenben a kabátok, párkák, ahogyan nevezik, jók. A pamut dolgok is. Van néha olyan akció is, hogy 3 dolog helyett 2-őt kell fizetni, nézni kell minden egyes nap az oldalukat. 16 ezer fölött plusz ajándék és ingyenes szállítás van. Ellenben, a Tescóban hasonló a minőség vagy jobb is, s ott is állandó leárazás van. Egy pulóver a Tescóban mostanában 2450 és 3450 között volt, egy nyári ruha 2990 Ft. Én azért rendeltem ennyiszer, mert keresem a különleges dolgokat, és nem szeretek sok-sok boltot végigjárni.
máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!