Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék animet nézni...

Hol tudnék animet nézni FELÍRATOSAN?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni abban,hogy hol nézhetnék lehetőleg ingyen animet?(Pl.kakeguruit, attack on titant-t stb.)? Válaszokat előre is köszönöm.

2020. okt. 29. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Indavideo
2020. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Indavideo

Animeaddicts

Urarashop

Sorozatbarát

Amúgy Google a barátod.

2020. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Bárhol. Kiválasztasz egy animét, például a Zero no Ttsukaimat és beírod a böngészőbe, hogy Zero no Tsukaima 1 rész. Kidob ezeregy videót.
2020. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fáj hogy angol a felirat:


gogoanime(max 480p a legtöbb anime, ajánlott az adblock,nem regisztráció köteles)


9anime(max 480p a legtöbb anime, ajánlott az adblock,nem regisztráció köteles)


aniwatch(HD a legtöbb anime, nem kell adblock,regisztráció köteles)



Ha HD kell és gyanús az aniwatch, akkor marad a torrent(angolul ugyancsak):


nyaa.si(nem regisztráció köteles)

2020. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár oldal, amiket összegyűjtögettem. Szerintem találsz rajtuk animéket. :)


[link]

2020. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Ha pedig mangára vágysz, íme:


[link]

2020. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
haru-subs,,seasonal animéket szoktak fordítani
2020. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, hogy miért kellenek külön oldalak. Ha beírod a keresőbe az anime címét és azt, hogy hányadik részt szeretnéd nézni, kidob egy csomó oldalt. Valaki el tudná magyarázni (komolyan nem értem, nem kötekedés), hogy miért jobb egy bizonyos oldalra beírni az animét, mint a böngészőbe és ott kiválasztani az egyik videót?
2020. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

8


Kényelmi és biztonsági szempontokból. Ha találsz magadnak egy oldalt ahol egy teljes évada fent van egy animének akkor, nem kell minden egyes rész után szórakoznod azzal, hogy beírod a következő rész címét a google-be hanem csak rákattintasz, hogy következő rész és már mehet is az anime tovább.


Emelett vannak jobb és "kevésbé" jó oldalak és jó ha az ember megválogatja, hogy milyen oldalra téved fel és nem-e teszi ki gépét felesleges kockázatnak.(pl:jó a piratebay mert sok dolog van fent rajta, de ha biztonsági szempontokból nézzük, jó ha egy megbízhatóbb ncore-ról vagy nyaa.si-ről töltöd le a sorozatod következő évadát)


(Nekem plusz pont még egy nagyobb oldalnál, hogy egy "közösség" alakul ki rajta és egy-egy rész után diskurzust folytathatsz egy animéről, annak külön részeiről, amit egy kisebb oldalnál max magaddal vitathatnál meg)

2020. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Értem, szóval a gép biztonsága miatt többnyire. Én például legtöbbször indavideón nézek animéket, de azt is úgy, hogy Google-ba beírom, hogy XY 1 rész, majd amikor vége a résznek, a vissza gombbal visszamegyek és csak az egyest javítom át kettesre. Így nem kell azzal szórakozni, hogy újra beírjam a címet. Letölteni nagyon ritkán szoktam animéket, sőt eddig csupán hármat töltöttem le, mivel nem voltak fent sehol magyar feliratosan.
2020. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!