Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek elkolthetem ezt a...

Szerintetek elkolthetem ezt a pénzt magamra?

Figyelt kérdés
Szóval már nagyon régóta dolgozom, és soha nem költöttem magamra egy fillért se, csak arra, hogy legyen étel az asztalon, satöbbi satöbbi ... mivel most fogom megkapni 10-én az utolsó fizetésemet, mivel egy szezonális munkahelyem volt, arra gondoltam, hogy azt a fizetést csak magamra költöm el. Régi álmom egy tetoválás, új ruhák az őszre , télre .. most volt a születésnapom is, ez lenne magamtól magamnak az ajándék ... Párom is most jól fog keresni. De mégis bánt a lelkiismeret furdalasom, hogy mi lett volna ha azt a pénzt inkább be vásárlásra szánom .. Mint eddig .. Szerintetek mit tegyek ? :/

2020. nov. 1. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos hogy nem fog hiányozni akkor simán. Kell az embernek magára is költeni. De itt most nem azt értem hogy felesleges hulyesegekre, de kell.
2020. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából “én” szerintem nem hülyeség lenne , bár a párom nem tudom mit gondolna ... Most alapból nem is fogok sokat kapni, max 60.000 azért gondoltam, hogy az amúgy sem bírná sokáig , szóval inkább magamra koltenem.. Nem vagyok magammal megelégedve, egy normális nadrágom sincs ..
2020. nov. 1. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél ami kell
2020. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh hat a 60.000 nők kaptam 29.000 forint fizetést ...😂 alig vettem pár dolgot tényleg .. és el is ment
2020. nov. 21. 18:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Nők helyett ból* bocsánat javító
2020. nov. 21. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Így vagyunk ezzel mind, sajnos
2020. nov. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!