Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autósiskola váltás során mi...

Autósiskola váltás során mi történik a már befizetett, de le nem vezetett órákkal?

Figyelt kérdés

Már levezettem 20+ órát és befizettem a fennmaradó és a plusz órák költségét, valamint a forgalmi vizsga díját is. Az oktatóval kialakult konfliktus miatt, iskolát akarok váltani.

A befizetett, de még le nem vezetett órák árát, a vizsga, valamint a pálya használati díj összegét kitudom majd kérni az iskolától, vagy ha kifizettem muszáj náluk levezetni/befejezni, mert nem fogom visszakapni a befizetett összeget?



2020. nov. 4. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az iskola bővebb felvilágosítást tud adni ez ügyben. Azt viszont nem értem, hogy ha az oktatóval van baj, akkor miért iskolát váltasz? Nincs más oktató ott rajta kívül?
2020. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért nem az iskolát kérdeztem, mert ha nem tudom kikérni a befizetett összeget muszáj náluk maradnom és nem szeretném, hogy ez negatívan befolyásolja a náluk töltött időmet.

Egy oktató van még náluk, viszont több ismerős is nála vezetett és nem voltak megelégedve vele, ezért szeretnék inkább iskolát váltani.

2020. nov. 4. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elvesztek. (Ezüstnyíl)
2020. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok kedves kérdező. annyit megkérdezhetek, hogy így a járvány idején is simán ment a váltás?
2021. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!