Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek a képeit használjam fel...

Kinek a képeit használjam fel kamu profilhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy kamu profilt de nem szeretnék olyan képekkel regisztrálni amik valaki olyanoké akik nem egyeznek ebbe bele. Láttam TikTokon egy csajt aki kiírta hogy az ő képeit lehet használni ilyenekre de elfelejtettem a nevét.

2020. nov. 5. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj kamu profilt.

Ha mégis akarsz, akkor vagy vásárolj fotót ügynökségtől, vagy tölts le egyet a szabadon felhasználhatók közül.

Ilyen forrás lehet pl. a pexels.com

2020. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vagy kispalyas, Putyin kepet hasznalod :D
2020. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami állatét inkább.
2020. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Énis szeretnék nagyon valósnak tűnő kamu profilt csinálni. Ebben szeretnék segítséget kérni! Vagy esetleg hogyan tudok már létező kamu profilba belépni?
2020. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

a tiktokos csajt nem ismerem de remélem ez segít szerintem még jobb is:

[link]

ezen a veboldalon egy ai müködik (nem tudom hogyan müködik)ami random generál neked egy ember arcát aki "nem létezik".Erre és ilyesmi célokra szokták használni.

2020. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó! De ezzel az a baj hogy csak 1 képet ad. Több kép kéne 1 emberről.
2020. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!