Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használja valaki a Kairos...

Használja valaki a Kairos technologies lehetőségét? És ha igen mennyire fizetnek aszerint ami a leírásban van?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 17:51
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
2015. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
5%
Nekem jól működik.
2015. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%

nagyon megéri XD


a standard csomag 37ezer Ft, ezzel napi 286 Ft-ot keresel 10 óra gépezéssel...:D fél év alatt esetleg visszajön a befektetett pénzed.


csak gondolj bele, mennyire lehet az valós, hogy elég 10 órán át bekapcsolva lenni a gépnek, és ilyen nagy cégek, mint a Sony is ezt használja. van egy titkos, nagyon fontos szerződés. Sony hozzá akar férni, de nem tud, mert a te gépeden van, te viszont minek hagyd bekapcsolva 10 óránál tovább, ha több pénzt nem kapsz érte, így kikapcsolod...Szerinted ez 2015-ben egy reális dolog, hogy egy tárhelyszolgáltató nem elérhető nonstop? XD


Nem hogy nagy cég, én sem fizetnék egy olyan cégnek, ahol nem érhetem el az adataimat BÁRMIKOR.


Amit esetleg az ember visszakap, mint "bérleti díj", az nem más, mint a többi hülye, aki befizette a 37ezret a legkisebb csomagért. Tehát addig kapsz pénzt, ameddig lesznek új tagok, és különösen arra kell még kitérni, hogy a visszaosztás nem csak a tagokért. van 270ezer tag, összesen befizetnek ~10 milliárd Ft-nyi dollárt. Ebből mondjuk egy 4-5 milliárdot elraknak a cég tulajdonosai, hisz ők sem ingyen dolgoznak. marad másik 5 milliárd, na ebből kapsz te. egy hónapban majdnem 2 milliárd fogyna el csak arra, hogy az a 270ezer ember megkapja a havi 7150 Ft-ját...hogyha ezek után nincs több új hülye, aki befizet, akkor 2-3 hónapon belül annyi az egésznek.

2015. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
70%

napidíjra. 286 Ft ugye 10 órára, tehát óránként 28,6 Ft.

Már azzal is többet keresnél, ha 1 órát dolgozol valahol, mondjuk 300 Ft-os órabérben, és az sem sokkal megeröltetőbb, mint gépezni.

2015. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Ember, gondolkozz.

2015. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
70%

5ös ez is egy jó cikk...:D


valakinek már erre a 10 órás dologra is van válasza...tükrözik az adatot, minimum 10 gépre...ez is eléggé gyenge lábakon áll...10 gép az rohadt kevés...:D

100 gépen tárolni valamit meg rohadtul gazdaságtalan...:D

3,4-es voltam :D

2015. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
jah, és hozzáteszem, tetszik a cikkben az a rész, amikor azt írja, hogy fizesse csak ki a standard csomag árát az, aki be akar szervezni, hisz ha ő annyira bízik ebben a dologban, akkor garantáltan visszakapja fél év múlva...:D
2015. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
6%
Aki annyit sem mer kockáztatni,hogy minimál csomaggal belép, pedig tudja,hogy két hét mulva visszakaphatja, ha akarja, az ne okoskodjon. Ha megismered belülről a céget, majd nyilatkozhatsz, addig csak szócséplés.
2015. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

Ostoba vagy, nagyon, nem hiaba ertekeltek 7%-ra.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2015. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
55%

jah, nem véletlenül 7%-os :D


milyen 2 hónap? világosan le van írva, hogy körülbelül fél év múlva hozza vissza a befektetést. az azért már majdnem hosszútávú...addig akár be is bukhat az egész...aztán majd az egész baráti köröd rajtad röhög, akiket megpróbáltál beszervezni, de nekik volt eszük...


arra meg senki ne számoljon, hogy na majd 20-30 ember egyből beleugrik, és a jutalékok által tényleg 2 hónap alatt visszajön a befektetés...jó, ha 1-2 embert ínységes győzködések után rá bír venni, hogy dobjon ő is rá 37ezret...


de én csak megismételni tudom, amit a 7-es válaszban leírtam.

ha te, 7%-os, kölcsönadod nekem azt a 37ezer Ft-ot, hogy befizessem, hát benne vagyok :D ha ennyire bízol ebben, akkor semmi félnivalód nincs, vissza fogod kapni...:D

ha meg nem mered ezt meglépni, akkor meg minek játszod te is a jótékony embert, aki ahelyett, hogy megtartaná magának az "aranytojást tojó tyúkot", inkább mindenkivel meg szeretné osztani, hogy az milyen k_rvajó lehetőség...

2015. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!