Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mozikban párokra is vonatkozik...

Stark2000 kérdése:

Mozikban párokra is vonatkozik a két székes távolságtartás?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Buta kérdés. Nyilván nem. Csak az idegenek közt kell
2020. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahol gondoltam, de biztosra akartam menni. Köszi a megerősítést. :D
2020. nov. 7. 21:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Update: ma voltam moziban. Családtagok között is kell. 2x is bejöttek ellenőrizni a film alatt, és kértek egy párt, hogy üljenek szét.
2020. nov. 8. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy igazolod a rendőr előtt, hogy pát vagytok? Majd megkér, hogy mutassátok meg a fb profilotokat, hogy valóban úgy van-e? :D Mivel nem ellenőrizhető, ezért IGEN, nincs kivétel.
2020. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*pár
2020. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A csókolózás elég gyanús a kasszás előtt, meg az, hogy kézen fogva járkáltok az egész plázában. Ha már ilyen szinten érintkezek a másikkal, akkor nem értem miért gond, hogy mellé ülök a moziban.. xD Egyébként meg abból kiindulva, hogy az egy háztartásban élő családtagok között is kell ez a két szék távolság, nekem nettó baromságnak jön le ez az egész.
2020. nov. 13. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mindenki ülhetne ugyanúgy zsúfoltan egymás mellett ahogy korábban, hiszen mondhatom hogy ő a párom, ő meg a legjobb barátom, ő meg itt a tesóm, ő meg lakótársam, ő meg ott a kúrópajtim stb. és leülünk 10-en egymás mellett. Nem fog egy rendőr ezzel baszakodni, ha benyit egy moziterembe hogy ellenőrizgesse egyesével ki kivel van, látja egymás mellé ültetek kiküld a fenébe egy csekkel azt nézhetsz hogy nem volt szerencséd. Különben is járvány idején mozizni maszkban ülve... nekem aztán nem hiányzik. Otthon ülhettek kényelmesen a kanapén egymás ölében is akár, senkit nem fog érdekelni. Betolod a netflixet azt kész. Sokkal kényelmesebb és biztonságosabb mindenkinek. Nem is értem minek üzemeltetik ilyenkor a mozikat.
2020. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

„ Betolod a netflixet azt kész“


Mi ez a netflix fixáció mindenkinél? Mintha a filmezés csimborasszója lenne...


„ Nem is értem minek üzemeltetik ilyenkor a mozikat.“


Ha moziban dolgoznál bármilyen pozícióban, akkor is így osztanád az észt? Kötve hiszem...

Emberek százai maradtak munka nélkül most, hogy a szervilis vírusrettegő fajtátok örömére tényleg be is zártak...

2020. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Netflix helyét üresen kellett volna hagynom és megcsillagozni, hogy képzeld ide a kedvenc streaming szolgáltatód vagy torrent oldalad nevét. Miért kell kiakadni azon, hogy más azt használja? Ha neked nem jön be, ott van 66 másik opció ennyi.

Amúgy ezt a vírusrettegő szöveget nagyon benézted mert én aztán marhára nem vagyok az. De én ha üzemelteznék egy mozit úgy hogy a bevételem a tizedére esik de a működési költségem meg ugyan annyi én biztos lehúznám a rolót. Józan ész.

2020. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!