Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan, nem gerinctelen...

Most komolyan, nem gerinctelen az ő részéről hogy nem képes válaszolni holott segítettem neki?

Figyelt kérdés

Van egy régi lány "barátom" igazából már rég nem tartjuk a kapcsolatot csak ismerősök vagyunk facen. De régebben együtt jártunk iszogatni. Ma meg rámköszönt messengeren, kérte hogy nem tudnám e megadni egy közös ismerősünk elérhetőségét (mivel neki nincs az ismerősei között) természetesen megadtam neki. Eközben írta hogy ők most iszogatnak, nosztalgiáznak nem megyek e én is oda? De írtam hogy ezt most kihagynám. Aztán kérdezte hogy amúgy miújság velem? Én leírtam hogy miújság velem. Vissza kérdeztem hogy és vele miújság? És itt vége, nem válaszol rá. Csak látta.

Miért?

Most az ilyennel mit kezdjek? Szarul esik kicsit, hogy én segítek neki, erre ő nem képes válaszolni nekem. Olyan mintha én csak egy eszköz lennék neki.. Tiltsam le az ilyet? Vagy várjak még hátha válaszol?


2020. nov. 7. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kicsit érzékeny vagy. Ha iszogatni ment, már nem biztos, hogy önmagam :)

Az is lehet, hogy neked majd normálisan akar válaszolni.

2020. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja vagy elfelejt válaszolni
2020. nov. 7. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk te rá se néztél, amíg nem írt. Nem?
2020. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz, jó csak az a megszokott a normál hogy ha kérdeznek válaszolsz nem?
2020. nov. 7. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány napja nem válaszolt? Semmi rosszat nem írtál? Hogy utasítottad el?
2020. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kabaré kategória amit írsz. Ilyet kibírni ide. Ez egy nagy semmi.
2020. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!