Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tartják tiszteletben,...

Nem tartják tiszteletben, hogy nem akarok részt venni a disznóvágáson?!

Figyelt kérdés

Céges buli gyanánt disznóvágást szerveznek.. nem eszek húst és nem is bírom az ilyesmit. Tudják is ezt, így ismertek meg engem, de nem tartják tiszteletben, hogy nem akarok részt venni ezen. Ti mit mondanátok erre?

(Bocsánat, nem tudtam, milyen kategóriába tegyem)


2020. nov. 10. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy eszel húst vagy sem. Én eszek, de gyűlölöm a disznóvágást. Biztos nem mennék. Szerintem ne foglalkozz velük, mást nem tudsz tenni. 1 hónap múlva elfelejtik.

De ezt hogy kell elképzelni? Beállnak majd a kollégák is hurkát tölteni vagy körbeállják a munkásokat és drukkolnak nekik? Nem tudom elképzelni hogy ez hogy lesz megvalósítva.

2020. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tesóm cégénél is volt ilyen falusi csapatépítés, disznóvágás is. A történet az volt, hogy kb 20 emberből 2 tényleg töltötte a hurkát, szeletelt, a többi meg reggel 9-re atomrészeg volt (asszem 8-kor kezdődött a buli).
2020. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez felhaborito!
2020. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!