Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha lesz egyszer...

Szerintetek ha lesz egyszer barátom és meg tudja hogy 22 évesen még nem csokoloztam akkor elhagy?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 04:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy nem.
2020. nov. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan,beszéltem egy idös bácsival és azt mondta hogy szánalmas vagyok mert még nem csokoloztam,és egy fiú se fog velem szoba állni.
2020. nov. 13. 05:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztán miért kell ezt bárkinek az orrára kötni?
2020. nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélgess idős bácsikkal. 🙃😊
2020. nov. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az idős bácsi csak meg akart dugni.

A barátod is meg akar majd.

2020. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha 22 évesen soha nem csókolództál, barátod sincs, sőt, csak úgy beszélsz róla, mint egy jövőbeli esetleges lehetőségről, akkor szerintem nem is nagyon lesz aki elhagyjon, mert valami gond van nálad, amiről nem beszélsz.

Ettől még lehet, hogy ráakadsz valami hasonló fura figurára és ellesztek egymással. Na az ilyen, csupán emiatt nem fog elhagyni, örülni fog, hogy akadt neki valaki.

2020. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3

Férfi kérdezte meg tölem ,én beszélgetni se akartam vele,de kolléga volt mi mást tehetem volna.

Mikor megkertem hagyon béken tovább beszélt ilyenek ,meg a fa..árol meg ilyenekről.

Eleinte kedvesnek tünt ,de a vége felé már nem.

2020. nov. 13. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Férfi kérdezte meg tölem ,én beszélgetni se akartam vele,de kolléga volt mi mást tehetem volna."

Például azt mondod, semmi köze hozzá, foglalkozzon a maga dolgával.


"Mikor megkertem hagyon béken tovább beszélt ilyenek ,meg a fa..árol meg ilyenekről."

Amíg gyáván viselkedsz, az ilyen férgek úgy is fognak bánni veled. Próbálj meg felnőttként viselkedni!

2020. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6

Én vagyok a kérdező csak megszünt a fiokom.


Hiszek az öszinte igaz szerelemben ,és hogy meg fogom találni,az a férfi aki nagyon nagyon szeretem engem és szerelmes belém örülni fog nekem és nem fog elhagyni azért mert még nem csokoloztam.

Én nem egy másik fura figurára vágyok,hanem egy olyan férfira aki szeretem engem és én is őt,tudom hogy a mai világba ez nagyon ritká ,de megéri vári a szerelmért.Csak nehogy megint elszurjam,de mégegyszer nem leszek enyire ostoba.

2021. jan. 11. 01:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Alig várom a következő ilyen alkalmat és mindent meg fogok tenni a szerelmünk érdekében hogy velem legyen és olyan szerelmünk legyen amit mindenki csak irigyel
2021. jan. 11. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!