Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem ír vissza?

Gabo6718 kérdése:

Miert nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van eggy lány aki vissza ír normalisan minden oke

Ameddig fel nem hozom a találka, témát, vagy hogy elhivnám valamire, nem ír semmit vissza azt sem hogy igen, aztsem hogy nem egyszeruen befejezzük a beszelgetest:D ez miert van?

Eleg lenne eggy nem is de ez:D


2020. nov. 13. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akar/mer nemet mondani, mert a beszélgetés elég neki és többet nem is akar. Viszont azt hiszi, hogy ha elutasít téged, akkor nem írsz neki többet. Igen-t pedig nem fog írni, mert nem akarja a dolgot. A valóságot pedig mi nem tudjuk, hogy csak fél, vagy szórakozik veled, vagy annyira fiatal hogy az anyjáék hallani sem akarnak a fiúkról még.
2020. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Fiatalság...

Te is többet érdemelsz annál, hogy ignoráljanak, hogy ne kapj legalább egy választ. Kényelmes neki, hogy csak úgy dumálgattok, de tovább nem akar menni. Hagyd, és ha jelentkezik, kérdezd meg tőle újra. Ha azt mondja, hogy nem, akkor ő jobbra te balra. :)

17/L

2020. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt már elsütöttem amugy 2x

És 2x ugyanaz lett a vége

Én:D hát ezvan,úgyerzem mindenki jatekszernek néz:)

2020. nov. 13. 23:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 20

Ő pedig 21:)

2020. nov. 13. 23:02
 5/8 anonim válasza:

Egyébként megkérdezted,hogy miért nem válaszol?

Azért ne add fel;)

És ha ő nem tart méltónak a válaszra, nem jelenti azt, hogy más is így fog tenni.:)

Üdv, 2-es válaszoló

2020. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia, sikerült valamire jutni azóta?:)
2020. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vegulis rákerdeztem hogy miert nem válasszolt a dolgokra, es azt irta hogy mert bogy"en mar őt félig imserem" és ha jobb idők lesznek igéri hogy talalkozunk, meghogy ő nem az a kijárós lány, de ez annyira logikatlan ezt miert nemtudta megirni? Vagy ma is rairtam hogy mizujs aztan nemkaotam ra valaszt. Ez miert jó de tenyleg?
2020. dec. 5. 03:53
 8/8 anonim válasza:

Őszintén... vagy nem akar megbántani, vagy ő sem tudja mit akar, vagy a jelenlegi helyzet miatt tényleg nem akar elmenni sehova, ami persze érthető én sem mennék most sehova, de ha azt mondta, hogy ha javul a helyzet, akkor találkoztok, de ennek ellenére sem válaszol, akkor nem valószínű hogy tervei vannak. Szerintem kérdezd meg egyszerűen, hogy ő mit szeretne, és van-e értelme még továbbra is írnod neki, és ha nincs, akkor tiszteljen meg téged egy egyértelmű válasszal. Abba is érdemes belegondolni, hogy vajon nem érzi-e valamiből úgy, hogy nagyon nyomulsz rá

Üdv, 2-es válaszoló:)

2020. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!