Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 1-2 db ágyi poloskát...

Ha 1-2 db ágyi poloskát találok, hívjam ki az írtókat, vagy ennyiért még nem kell??

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd.
2020. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Azonnal hívd!
2020. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. nov. 16. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha 1-2 van, akkor van ott több is... azokat földi halandó nem tudja kiírtani, ide szakember kell
2020. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


:(

2020. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadod a tanácsot és - anyagilag - megteheted, javaslom, hívd az irtókat. Így sem lesz egyszerű kör! Fél év pszichikai és fizikai hadviselés előtt állsz, de ha hagyod, hogy komolyabban berendezkedjenek, akkor sokkal rosszabbul jársz! Készülj fel anyagilag és mentálisan legalább egy újabb körre, mivel egyjegyű annak a százalék-aránya, hogy egy körrel le fogod tudni a probléma megoldását. Túl vagyok - reményeim szerint - egy ilyenen, tudom, miről beszélek!
2020. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

fél év?! és akkor én fél évig hol alszok? vagy addig mit csinálok? te jó isten....

mennyibe kerül kb. az irtás?

2020. nov. 16. 14:36
 8/9 anonim válasza:
100%

Nehéz tőlük megszabadulni, ráadásul megsehet, hogy átkerülnek a szomszédba, sőt valószínű, hogy eleve onnan jönnek.

Ha megteheted húzd el az ágyad a faltól és az ágy lábait állítsd valami olyan dologra, amin nem jönnek át.. ha fa láb akkor is becsomagolhatod vízhatlan anyagba és vízbe állítod. Aztán persze magas hőfokon mosd ki az ágyneműt és nézd át a matrac minden négyzetcentiméterét.. ezzel még nem szbadulsz meg tőlük, de legalább lehet este aludni..

2020. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Átlagolva 25000 Ft / alkalom. Fel tudsz lépni a fekete "Protect" spray-vel is, - de azzal az a gubanc, hogy olyan idegméreg, amelynek belégzésével vigyázni kell. Ez a szer viszont megteszi neked azt a szívességet, hogy "impotenssé" teszi a szaporodási ösztönüknek érvényt szerezni akaró egyedeket. Komoly irodalmat találhatsz a neten róluk, - 2-3 bibliányit lehetne róluk itt írni, de nem akarom. NE ásd fel a lakást, mert azzal csak ártasz! Játszhat még az ózon bevetése is, de azt sem lehet "csípőből", pancser módon. Ennek nem ismerem az árfekvését, mert még nem próbáltam.


Írtam már egy pár gondolatot ebben a témakörben ITT is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Az említett hat alakhoz hozzáfűznék még annyit, hogy kulcsfontosságú a szaporodási lánc megszakítása, - az ivarérett példányok viszont eléggé fürgék tudnak lenni. Őket a Protect-tel bírtam "jobb belátásra", - kimerevedtek azonnal, amikor megkínáltam őket egy slukkal. Az ablakpárkánytól az éjjeli szekrényig, a tapéta szegő léc alatti területig gyakorlatilag bárhol megtalálhatóak, ha már "sátrat vertek". Kitartást!

2020. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!