Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó angolsok írjátok már le...

Jó angolsok írjátok már le válaszokat?!

Figyelt kérdés
Mennyi az idő?" "Fél kettő lesz öt perc múlva." "Hány óra van?" "Háromnegyed hét múlt öt perccel." "Tudja ön a pontos időt?" "Negyed tíz múlt két perccel." "Jól jár az az óra?" "Igen, éjfél lesz 7 perc múlva!" "Épp este nyolc van!" "Pont dél!". Ezeket a mondatokat angolra fordítani.

2020. nov. 17. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez nem kell jó angolosnak lenni. Ha már itt feladod, vért fogsz pisilni a következő években. Nyisd ki a könyved, és állj neki!
2020. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ennél parasztabb módon meg sem tudtad vokna kérdezni.
2020. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez körülbelül általános iskola, hatodik osztály. Nem nem kitaláltam, oda jár az öcsém és ilyen jellegű feladatokat kap.

[link] Ezen az oldalon megírják a házid. Talán én is segítenék, ha valami minimális tisztelet lenne benned.

2020. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szkolka csasz? -Ja, ez nem az!
2020. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Vélhetően erő szakon fog végezni!
2020. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kész! -Itt van előttem, - de egy ilyen neveletlen, erőszakos embernek nem küldöm el!
2020. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzésem van, hogy már a magyar sem az anyanyelved... Ha meg tévedek, akkor az előttem szólókkal értek egyet.
2020. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!