Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az utolso három honapban...

Az utolso három honapban menstruacio utan par napra ujra pms tuneteket erzek. Miert van ez?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit hosszu lesz, de leirom, kivancsi vagyok, hogy valakinek volt- e mar ilyen tapasztalata.

Meg szeptemberben a vart menstruaciom, ami szep. 19- en lett volna, 6 nappal elotte egyutt voltam parommal, ami szep.12- en volt. Aktus utan 4 nappal a vartnal korabban megjott (szept. 15), de csak ket napig tartott.

Amikor megjott 15- en a mensim, atalt a ciklusom (30 naposak), es a tobbi honapban is 14 v. 15 en jott meg. A menstruacios napok azota normalisak, 3 napos, ugyan olyan mint szokott lenni, csak az az egy aktus utani menstruacio nap volt egy nappal rovidebb. Viszont azt vettem eszre hogy minden alkalommal amikor vege van a mensimnek ra par napra, minden honap 19 v. 20- an olyan erzesem van mintha megint meg akarna jonni es szurodik a mehem, petefeszkem eleg rendesen. Meg mintha langolna a mehem.

Szoval nem tudom mennyire ertheto, de a lanyeg az, hogy olyan, mintha a szervezetem emlekezne az aktus elotti menstruacios napjaimra, mert ezeken a napokon mindig enyhen gorcsolok, mintha megint megakarna jonni.

Ez annyira erdekes, valakinek volt mar ilyen?


2020. nov. 20. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. De ezt már az első aktus után kellett volna
2020. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam is aktus utan harom hettel, de azt mondta nincs semmi gond, biztos a stressz miatt van.

Majd kovi honapban megint direkt egy masik orvoshoz, o annyit mondott hogy mehszajsebem van, meg valami fertozesem, amire adott kupot, es o is a streszt mondta.

2020. nov. 21. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!