Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Covid és érettségi egy időben,...

Covid és érettségi egy időben, lentebb kifejtem?

Figyelt kérdés
Szóval munka miatt a szüleimet tesztelték coviddal, pozitívak lettek, kettejüknek karantén van, de nekünk gyerekeknek nincs. Eleve tünetmentesek, egyforma tünetekkel rendelkeztünk, de minket nem teszteltek, így gondolom ha tünetmentesen pozitívak miután átestek a tüneteken mi is azok lehetünk. Nekem meg kell jelenjek két nap múlva érettségire, nem szeretnek így elmenni, nem akarok fertőzni. Mit tudok tenni? Elmehetek így?

2020. nov. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Menj bátran, az ország fele szerint úgysem létezik vírus, másik fele szerint meg túl van reagálva, az a pár aki épp haldoklik már úgyis leszarja, mit csinálsz, a politikusoknak meg csak az számít, hogy hogy tudnak picit még többet lopni a járványra hivatkozva...
2020. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem szeretnek így elmenni, nem akarok fertőzni. Mit tudok tenni? Elmehetek így?"

Nem az mutatja, hogy érett vagy, hogy átmész a vizsgán, hanem hogy ilyen körülmények között nem mész oda.

2020. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos el kell mennem. Próbálom majd elkerülni az embereket :/
2020. nov. 23. 03:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Megbuktal.
2020. nov. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gimnazistákat sokszor csak azért nem tesztelnek, mert úgyse kell bejárniuk, akkor meg mindegy. Találkoztam ilyen esettel, hogy az anyukát és a kislányt elküldték, mert a munkahelyre meg az általánosba kell igazolás, a nagylányt meg nem, mert neki felesleges. Szerintem beszéld meg az iskolában, kérhetsz erre hivatkozva egy egyszerű A4-es lapon pótló vizsgát az igazgatótól, az írásbeli beszámításával. Ebben az esetben a 12. végén teheted le a szóbelit, de az írásbelit már elfogadják.
2020. nov. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!