Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki nagy súlyal küzd?

Valaki aki nagy súlyal küzd?

Figyelt kérdés

na szoval oktober 20 án keztem fogyózni lement 6 kilo

Moat egy hete meg áll hol fel megy 95.5 re hol le 94.2 re. Ez már egy hete igy megy. Mit csinaljak? Valaki aki nagy súlyal indult volt nála ilyen.

157 cm vagyok


2020. nov. 21. 18:15
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Igen, nálam is ez volt, illetve még van is. Régebben fogytam 30 pár kilót és ugyanígy volt nálam is kb ennél a súlynál én 106 kgról indultam ha jól emlékszem. Az sem mindegy mikor méred a súlyod reggel, este. Ha nő vagy akkor a ciklusod is számít ovuláció után sokkal több vizet köt meg a szervezeted, szóval mensi után hirtelen csökken a súlyod legalábbis nálam így van. Most szülés után vagyok és 80-79,2 között ingázik a súlyom. Tudom, hogy most sokan lefogna hurrogni, de amikor sokat áll a súlyom akkor bedobok 1-2 drasztikus napot és átlendül és beindul a fogyás. Remélem tudtam segíteni!

Ui.:

eddig is nagyon ügyesen fogytál légy büszke magadra a továbbiakhoz meg sok sok kitartást és sikert kívánok! :)

2020. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy még tovább kell csökkenteni a bevitt kalóriát. A módszer, amit most alkalmazol, ezt a 6 kg mínuszt tudta hozni. Amúgy nem kell minden nap mérni, heti 1x elég. Ezt a "fogyózás" szót meg felejtsd el, és életmódváltásban gondolkodj, mert ez a 157/94 nagyon nem oké. Legalább 65-ig le kell menned, de úgy, hogy heti 0,5-1 kilónál ne fogyj többet, mert megterheli a szervezetet. Két egymást követő mérésnél a stagnálás, vagy az enyhe hízás (pl. 0,5 kg) benne van a pakliban, ezzel ne törődj. Nem legyél türelmetlen, mert ezt a jelentős túlsúlyt kb. 1 év alatt lehet apránként leadni. Ha elérted a célt, akkor sem szabad többet enni, mert gyorsan vissza fogsz esni. Ezen kívül naponta legalább 30-45 percet mozogj, mert anélkül nem sikerülhet. Ezt is be kell építened a mindennapokba, de 1 év alatt már hozzá tudsz szokni.
2020. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.1300 kaloria körül eszek
2020. nov. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!