Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ágyi poloska ellen?😭

Mit tegyek ágyi poloska ellen?😭

Figyelt kérdés

Már háromszor voltak írtani,és két hónpra el is tüntek,de most megint előjöttek....Egyszerűen már beleőrülök ebbe!Mivel tudnám házilag eltüntetni őket?


Anyagilag már nem bírnám az írtást.Plusz mikor voltak mondták,hogy amíg abban a lakásban nem írtják ki,nálunk is ugyanúgy lehetnek,vagy lesznek.Kérlek segítsetek!



2020. nov. 22. 02:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazából az ágyi poloskák ritkán telepednek meg az ágytól három méternél távolabb, - ez inkább akkor esedékes, ha bolygatják őket, főleg nap közben. Az irtás idővel lehet hatásosabb, ha a kellemetlen időszakra kisebb helyen koncentrálódnak az élelem-források, - akikből a vért tudják szívni, - minél jobban szét vannak szórva egy lakásban ebben az időszakban az emberek,annál nagyobb nekik a kánaán. Nem tudom, milyen ép ésszel meghúzható lehetőségeid vannak ÉSZSZERŰ kompromisszumokra, de ha nem minden szobában egy ember lakna - külön-külön, - akkor szűkülnek a poloskák lehetőségei. Minél jobban tömörülnek, annál nagyobb az esély arra, hogy hamarabb érj el sikereket! Ezt érdemes átgondolni és senkinél nem leszel kevesebb csak azért, mert erre hajlandóságot mutatsz! Én például leragasztottam a radiátorcső melletti lehetőségeket - jobb híján és egy szobában maradtam a feleségemmel! Éjjel minden egyes alkalommal végig csináltam egy tisztességes járőrt, ahányszor csak felébredtem. Nem nehéz ébren, ébernek lenni ebben a pszichés állapotban - sajnos! Akit nem értem el a földről, annak adtam egy slukk Protect-et, de éjjel azért óvatosan hintettem az igét! Az elérhető állatokat pedig személyesen segítettem át az árnyékvilág és a túlvilág határán. Abban a tudatban vagyok, hogy "vége" van már nálam ennek a rémálomnak, de olyan mély nyomot hagyott bennem pszichésen ez az egész, hogy a mai napig átnézem személyesen legalább egyszer az ágyat! Volt olyan is, hogy nem egyszer ágyi poloskákkal álmodtam! -Azért ez nem gyenge, - mint pszichikai hatás! Sok lelkierőt és kitartást a küzdelemhez!
2020. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kedves kérdező! nagyon örülnék ha segítenél nekem:/

Írhatok privátban?

2020. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!