Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ágyi poloska ellen?😭

Mit tegyek ágyi poloska ellen?😭

Figyelt kérdés

Már háromszor voltak írtani,és két hónpra el is tüntek,de most megint előjöttek....Egyszerűen már beleőrülök ebbe!Mivel tudnám házilag eltüntetni őket?


Anyagilag már nem bírnám az írtást.Plusz mikor voltak mondták,hogy amíg abban a lakásban nem írtják ki,nálunk is ugyanúgy lehetnek,vagy lesznek.Kérlek segítsetek!



2020. nov. 22. 02:29
1 2
 1/12 Tak ***** válasza:

Sajnos csak a rendszeres irtás lesz a megoldás ha a szomszédban is van gond.

PROTECT Rovarirtó permet, 500 ml

[link]

[link]


Ez hosszú hatású készítmény,ne sajnáld a matrac aljáról se.

2020. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. nov. 22. 10:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Az alábbi kérdésre adott válaszok közül az 5-ös és 6-os hozzászólást ajánlanám szíves figyelmedbe:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Az előttem hozzászóló által ajánlott Protect tényleg jó, - ugyanakkor arra hívnám fel a figyelmedet, hogy a légutaknak nem barátja. Használd, ha gondolod, de lehetőleg NE lélegezd be! Ez a készítmény megteszi a használójának azt a szívességet, hogy "impotenssé" teszi a poloskákat, - ami tekinthető fél sikernek, ugyanakkor még nem elegendő.


A fentiekben szíves figyelmedbe ajánlott hozzászólásaimhoz még annyit hozzátennék, - ami eddig lemaradt, - hogy nem túlságosan gusztusos, ám ezzel fordított arányban hatásos, amennyiben az ágyneműk fehérek, nagyon világos árnyalatúak, ugyanis klasszisokkal könnyebb azonosítani, megtalálni, megsemmisíteni ezek használata esetén a poloska összes, mobilis alakját. -Sokkal jobban jössz ki ezek használatával, mint pl. egy apró mintázatú, vöröses árnyalatú sötétbarna huzattal, - egy ilyenen lehetetlen küldetés a poloskák detektálása.


Összességében azért megpróbálnám elzárni az összes lehetséges átjárót a szomszédod felől - különös tekintettel a radiátorcsövekre és a felszálló aknákra. Esetleg megróbálnék utánajárni a helyedben, hogy van-e jogi eszköz annak kikényszerítésére, hogy a szomszédoK IS lépjenek fel közösen a poloskák ellen. A leghatásosabb a kollektív, azonos időben fellépés lenne, - mondjuk ezt felejtsd el egy olyan alapmentalitású lakosság esetében, mint a magyar!

2020. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Sajnos nem lehet kötelezni a szomszédot akitől valószínűleg jönnek.A közösképviselet pedig semmit sem csinál,a rovarírtó szakember pedig elmondta,hogy a mi lakótelepünkön van a legtöbb megbízásuk,és mivel nem olcsó mulatság az írtása ezeknek a dögöknek,tudom jól,ezért gondolom úgy vannak vele,hogy élnek velük(ami számomra érthetetlen).Most próbálkozom ezekkel a készítményekkel,aztán ha nem lesz javulás,akkor marad a rovarirtás ismét...De már az is vicc,hogy a közösképviselet semmit sem tesz.
2020. nov. 23. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt van még az ózon bevetésének lehetősége, - ami minden élőlényt kiirt. -Kicsit, nagyot, - mindent! De ezt még nem használtam, - így nem tudom az árfekvését sem. Ez esetben azonban esélyes, hogy egy ideig máshol kell élned, - amíg dolgozik a szer. -Nem tudom!
2020. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 23. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Szívesen! Van egyébként egy eléggé érdekes jelenség is, - amit nyilvánvaló, hogy nem ajánlok, de mindenféleképpen érdekes! Képzeld el, hogy a csótányok vadásznak az ágyi poloskákra, - nekik csemege! Persze mint írtam, az a csöbörből vödörbe kategória lenne, ha csótányokkal kellene együtt élnie emiatt bárkinek is! Mindenesetre azért engem meghökkentett ez a tény! :)
2020. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Komolyan?ez érdekes,mert nálunk rendszeres csótány írtás van a házban,hm nem is gondoltam volna.Habár néha azt kívánom bár csótánnyal kéne közelharcot vívni,legalább nem engem akarna megenni😅
2020. nov. 23. 14:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy az ágyneművel is operálsz, arra az esetre írom, hogy első sorban a steppeléseknél, varratokban szoktak tanyát verni ezek a dögök, - főleg a kicsik, amelyek gyakrabban járnak a kútra (vért szívni)! A nők vérét sokkal jobban szeretik mint a férfiakét. Ez főleg azért van, mert a szőrös felületeken nehezükre esik a közlekedés. Egyszer a saját szememmel láttam, hogy a kifejlett poloska nem mászott rá a feleségem karjára, hanem az ágyneműről felágaskodva végezte a nem éppen áldásos tevékenységét. -Hirtelen felindulásból megmasszíroztam a (poloska) hátát! Ez volt a jelenet, amelynek hatására komolyabban bedurvultam és beteges szintű hadjáratba kezdtem a poloskák ellen. Random őrjáratok a nap különböző szakaszaiban, - de súllyal inkább éjszaka. A telefon ledlámpája kiváló ehhez, - mert ha komolyabb fényforrást gyújtasz, akkor elbújnak rövid idő alatt. A telefon ledlámpájának fényére viszont már késő menekülniük. Na, nem untatlak! Eléggé kellemetlen így is a helyzeted, - én tudom, miről irkáltam itt neked (sajnos)! Sok kitartást és következetes türelmet kívánok a háborúdhoz, - mert ehhez kell psziché, fizikum, türelem rendesen!
2020. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyáron ugyanez volt,egyszerűen undorodtam itthon lenni,főleg éjszaka.De most sokkal rosszabb,jobban megvisel pszichésen,most ott tartok,hogy leragasztok minden rést,mivel biztos vagyok benne,hogy a szomszédoktól jön át.És igen én is a telefon zseblámpa funkcióval vadászom őket,még annyi a "szerncsém",hogy fehérek a falak így jól láthatóak a kis mocskos dögök.Köszönöm szépen a kommented!Sajnos nő vagyok,ezért engem jobban csípnek...De úgy érzem ez egy hosszú polgárháború,ami valahogy sosem ér véget.
2020. nov. 23. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!