Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasim 2...

Miért van az, hogy a pasim 2 perc alatt ki tud hozni a sodromból semmiségekkel is? Pl. sürget, beleszól abba, mit eszek...Pedig nem akarom felkapni a vizet, de mégis....

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagy te ebben a kapcsolatban? Nem töltötök mostanában túl sok időt egymással?


Ennyi infó alapján éhezés bármit is mondani. Azt sem tudjuk mióta vagytok együtt...Mondjuk ezek szerint együtt laktok igaz?

2020. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve....Van, amikor könnyebben tudom venni, hogy heccel, de nem mindig tudom bevenni a leszarom tablettát...
2020. nov. 22. 15:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, együtt lakunk.
2020. nov. 22. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


Beszéltetek már erről? Elmondtad neki hogy mennyi zavar ez a sok heccelődés? Másokkal is ilyen? Hogy vetted észre?

2020. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mondtam Neki. De nem tud rajta változtatni, amúgy szórakoztatja is, hogy húzogatja az oroszlán bajszát. Ő ezt nem bántásból teszi, meg szeret nagyon, Ő ilyen. Viccelődik (amiben, tudom, hogy van igazság is) hergel, és komolyan veszem, és felidegesítem magam rajta. Lányaival is ilyen amúgy. Ilyenkor nem tudom szeretni és ez rossz nekem.
2020. nov. 22. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod felkapni a vizet akkor nem is fogod. Fejben dől el.

Miben jobb veszekedni meg neki esni, minthogy azt mond "Szivem, nagyon szeretlek, de nekem sincs végtelen tűréshatárom. Megkérlek, hogy hagyd abba, vagy elvonulok hogy be tudjam fejezni amit elkezdtem."

2020. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!