Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Ti hogy reagálnátok...

Édesanyák! Ti hogy reagálnátok ha 16 éves lányotokat a 20 éves mostoha bátyjával találnátok egy ágyban?

Figyelt kérdés

egyáltalán lehet kezelni egy ilyen helyzetet normálisan?

amikor 1 éve élnek csak egy háztartásban és minden jól működött? a vonzalomnak legkisebb jele sem látszott!?..


2013. máj. 17. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Végül is nem vérszerinti rokonok, nem tilos a vonzalom, legfeljebb furcsa... Azt hiszem az első meglepődés után ugyanúgy állnék hozzá, mintha idegenről lenne szó.
2013. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Mostoha bátyja, tehát (ahogy az első hozzászóló is mondta), nem vér szerinti rokon. Szerintem is legfeljebb furcsa/megdöbbentő lehet, de semmiképp sem bűn, mivel egy olyan emberbe szeretett bele, aki amúgy senkije nem lenne.
2013. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez elég kemény. Nekem is van egy mostoha húgom 18 éves, és volt amikor 16 éves korában nyomult rám, mert 14 évesen ismertük meg egymást. Vele vagyok egy idős, csak néhány hónappal vagyok idősebb nála, de akkor elkezdett nagyon nyomulni.

Nem feküdtünk le egymással mert én testvérként tekintettem rá, mivel már a családhoz tartozik és az más tészta főleg így.

Sokszor kicsapta már nálam a biztosítékot mert nem egy lányt üldözött el mellőlem ezzel, a dologgal, de anyám kezelte a helyzetet, és azóta lenyugodott.

Ez elég kemény sajnos, épp ésszel ezt nagyon nehéz kezelni, mert ez is egy olyan dolog hogy lehet normális mert nem vér szerinti rokonról van szó, de mégis furcsa így belegondolva hogy testvérekről van szó, még ha biológiailag nem is az, de akkor is.

2013. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. de vajon miért nem vettem észre a kapcsolatukat!?? vagy nem is járnak? nem értem ezt az egészet
2013. máj. 17. 22:05
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vetted észre, ez tény. De mit mond a lányod, milyen viszonyba vagy vele, tudsz-e erről vele beszélni?
2013. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
Botrány lenne, a 20 éves kölköt nagyon elkapnám...utána a lányt.
2013. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Nem vér szerinti rokonok, miért ne? Az ő dolguk! Persze megfelelő védekezes mellett. Remélem a kedves anyuka nem mulasztotta el felvilágosítani a lányt!
2013. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy lány 15 éves korában ismer meg egy fiút, már nem nagyon lesz képes testvérként tekinteni rá. Nincs köztük vérségi kapcsolat, így semmi gáz nincs ebben. Csak az lehet baj, hogy ha szakítanak, akkor rosszabb lesz kerülgetni egymást ugyanabban a lakásban egész nap.
2013. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Én is ismerek egy ilyen párt. Mostohatestvérekből lettek egy pár. Azóta is együtt vannak. Szóval furcsa, de tényleg úgymond semmi közük egymáshoz.
2013. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de tényeket nem nagyon írtál.

Rajtakaptad őket? Hiányos ruházatban voltak?

Vagy csak egy ágyban feküdtek és tévéztek/dumáltak/pihentek?

2013. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!