Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos a napokban a családom...

Hzoty93 kérdése:

Sajnos a napokban a családom egyik tagja is áldozata lett a híres photel kft vagy courlux kft csalássorozatának. Mèg aznap megpróbáltuk azonnal lemondani a rendelèst, de ez nem lesz egyszerű ennyire.. fèlünk. Volt velük tapasztalata bárkinek is?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsétek fel őket.
2020. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt tapasztalatod velük esetleg?

Amennyiben nem marad abba, az lesz a megoldás.

2020. nov. 27. 09:30
 3/4 qkker1 ***** válasza:
2020. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha már telefonon megrendeltétek, akkor előbb-utóbb jönni is fog a csomag kb 1100 forintért. Fizessétek be és ha utána le akarod mondani, akkor a honlapon le lehet mondani. A csekk felett talán jobb oldalon van olyan hogy ügyfél azonosító (hosszú számsor) alatta az internetes kód (4-5 jegyű számsor) a jelszó hozzá. Belépsz, lemondod (lesz ilyen opció). Az fontos, hogy ha mondjuk borotvát rendeltél, akkor annak a terméknek a fiókjába lépj be - mondjuk máshova nem is fog engedni. Elég sok terméküket kipróbáltam, szerintem egyébként jók, valamelyik elég sokáig járt is (évekig féléves gyakorisággal kb), aztán meguntam és lemondtam a fent írt módon. Eddig úgy néz ki, hogy sikerrel. Egyszer küldtek felszólítást, de mint kiderült jogosan. Elfelejtettem befizetni a csekket. Pár száz forint volt a "büntetés". Emailt ne írj nekik, szerintem nem olvassák és úgy nem fogod tudni megszüntetni. Egyébként nem tartom őket zaklatóknak, kb évente egyszer felhívnak, ha van valami újdonság.
2021. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!