Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamilyen ismeretlen nyelven...

Valamilyen ismeretlen nyelven beszélek álmomban. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta beszélek álmomban régen alvajáró is voltam de az már elmúlt. A szüleim mondják, hogy mindig beszélek ezért felvettem hangrögzítővel az éjszakám. Nagyon furcsa számomra ismeretlen nyelven beszéltem amit nem tudtunk egy nyelvnek sem beazonosítani. Mit jelenthet és hogyan tudnám megfejteni?

16/l



2020. nov. 29. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Tedd fel youtube-ra, oszd meg minél több helyen.
2020. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana róla valami hanganyag.

Lehet magyarul beszéltél csak mivel aludsz így nem tudod rendesen kimondani a szavakat.

Van még egy másik tippem is de azt nem mondanám el amíg nem hallom.

2020. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hallucinációk alvási paralízis közben | crescendo

crescendo.hu › 2006/10/05 › halluci...

Translate this page

Oct 5, 2006 — Nem feltétlenül járnak együtt a bénulással, sőt, néha az alvási paralízistől ... Ha tudjuk, hogy amit látunk/hallunk, csak hallucináció, valószínűleg kevésbé ... Általában az alvásparalízis közben csak nagyon ritkán jelenik meg az összes ... közbe már hangot is adtam ki. persze nem beszéltem hanem ilyen ..


11 misztikus dolog, ami alvás közben történhet veled | Kuffer

kuffer.hu › 11-misztikus-dolog-ami-...

Translate this page

Oct 2, 2017 — Azonban keresve sem találnánk olyan személyt, aki soha nem tapasztalt valami furcsa, kellemetlen érzést alvás közben. A következőkben ..

2020. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Keresztlányom is gyermekkora ota így van.Ma már mindjárt negyven,de semmi nemtörtént vele.Nem lett beteg sem
2021. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez csak zavar, egyáltalán nincs ilyen nyelv, az agyad generalta a beszedet
2021. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!