Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van fogszabályzója?

Kinek van fogszabályzója?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a legolcsóbban fogszabályzó? A sima hagyományos az mennyibe kerül? Nagyon fontos lenne, csúf/bunkó megjegyzést nem kérek!🙂

2020. nov. 29. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát legolcsóbban szerintem SZTKban de én nem ajánlom. Ha magándokihoz mész akkor egy sor 170 ezer körül van. Plusz munkadíj meg ez meg az. Nekem 350 ezer körül volt, de sajnos csak az én példámat tudom leírni, általánosságban fogalmam sincs.
2020. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem Bp-en csinálják, itt 190/fogív az önligírozó fém. 6-8 hetente 6 ezer/ív az állítás (1,5 év a kezelés). Utána majd retenciós ív és éjszakai még összesen olyan 100 ezer lesz. + röntgenek kellettek meg fogkő leszedés, ez is olyan 30 ezer volt.
2021. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!