Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A DPD mikor szokta küldeni az...

A DPD mikor szokta küldeni az értesítőt arról, hogy milyen idő intervallumban szállítják ki a csomagot?

Figyelt kérdés
Írták hogy a mai napon küldenek értesítőt e-mailben, hogy ma mikor hozzák, de még semmit nem küldtek .

2020. dec. 1. 08:50
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%
Gyakran 10 perccel a kiszállítás után...
2020. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapjukon hol tart a csomagod.
2020. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
A DPD sajnos nem túl jó a nyomkövetésben, nem véletlen írtam azt, amit. Az előbb vettem át tőlük két csomagomat is. Az egyikről már jött email, hogy az email időpontja előtti 20 perctől az email utáni 40 perc között fogják kiszállítani, ez legalább igaz volt. A nyomkövetési szám szerint viszont még most is "A kiszállítást végző kirendeltségen." van az egyik csomag. A másikról nincs még email, és a nyomkövetés szerint ugyanott van. Gyakorlatilag mindkettő nálam van már...
2020. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már megkaptam az email-es értesítőt, 11:35 és 12:35 kötött hozzák elvileg, és 7 kiszállítás van még előttem. Remélem úgy is van, ahogy írják.
2020. dec. 1. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem passzolt eddig a nyomon követés, ezért mertem ajánlani.
2020. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!