Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszer elmeséltem valakinek...

Egyszer elmeséltem valakinek hogy 1934-ben -ben a felmenőim között volt aki 6 kg 20 dkg-mal született. Erre ő azt kérdezte :na és volt ennél is kisebb? Én meg kinevettem, erre megsértődött. Igaza volt?

Figyelt kérdés
Szerintem közel a harminchoz már illik tudni hogy mennyi nagyjából egy átlag baba súlya. Én meg azt hittem lehidalok hogy ilyet mond hogy annál is kisebb. Hát csak kisebb volt.

2020. dec. 3. 09:51
 1/1 DeMoR ***** válasza:

Helo:D

20/F

Szerintem valóban szokták tudni az emberek már fiatalabb korban is. De azért azt is tegyük hozzá, ha még nem született a közvetlen környezetben kisember és/vagy nem beszélet sokat a családtagjaival, akkor nem jött vele szembe ez az infó.

Az ember meg ritkán keress rá, hogy mekkora egy új szülött. :D

A másik meg, hogy elkövettél egy hibát. Túl jó indulatú voltál és intelligensnek feltételezteted a témában. xd

2020. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!