Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki értelmezné nekem az...

Valaki értelmezné nekem az alábbi német sms szöveget, amit volt szíves a T-Mobil küldeni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kaptam, de nem igazán foglalkoztam vele. Gondoltam valamit rám akarnak sózni, viszont ma kaptam egy sms, hogy az egyenlegem 2Ft, holott nem is telefonáltam annyit. Lehetséges, hogy valami olyat aktiváltak, ami elvileg nem is kértem, de viszi a pénzem. Nagyon megköszönném, ha lefordítaná valaki, hogy amikor bemegyek reklamálni, akkor tudjam azért miről is kaptam elvileg tájékoztatást NÉMETÜL!


Az sms:

Nach erstmaliger Aktivierung Ihres BlackBerry Handhelds sind Sie auch unterwegs automatisch in den Informationsfluss Ihres Unternehmens eingebunden. Ihre E-Mails gehen automatisch auf Ihrem BlackBerry Handheld ein - ganz ohne Einwahl und Synchronisation. Mit der leicht zu bedienenden Tastatur schreiben Sie ganz einfach Ihre E-Mails und SMS. Mit dem Trackwheel können Sie bequem durch die Menüs und durch die Nachrichtentexte scrollen. Bitte lesen Sie sich - sofern noch nicht geschehen - die beiliegende Kurzanleitung aufmerksam durch. Weitere Details entnehmen Sie bitte dem Handbuch.


2010. aug. 11. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A kezdeti aktiválása a BlackBerry kézi, akkor is köteles automatikusan az adatokat a cég. Az Ön e-mail automatikusan be kell jegyezni a BlackBerry kézi - nem dial-up és szinkronizálás. A könnyen használható billentyűzettel írtad be az e-mail és az SMS. A pálya kerék könnyedén lapozhatunk menük keresztül a hírek. Kérjük, olvassa el - ha még nincs kész - a Quick Start Guide is alapos. További részletekért kérjük, olvassa el a kézikönyv.


Bocsi kicsit értelmetlen, mert google fordítóba másoltam...xD

2010. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aktiválták a netet a BlackBerryden. Röviden ennyi.
2010. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen típusú, és menyiért vetted?
2010. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, a google fordítóval már én is próbálkoztam, csak biztosra akartam menni!


Szinte biztosra vettem, hogy a netem aktiválták, csak azt nem tudom ki kérte őket, amikor direkt le volt tiltva. Na mindegy, de azért bemegyek,mert majdnem ötezerrel lehúztak. Azért az milyen dolog már, hogy küld egy idegen nyelvű, ráadásul német sms-t Magyarországon, én meg persze alig értek valamicskét belőle.


Egyébként BlackBarry 9000 Bold és ajándékba kaptam, szóval pontos árat nem tudok, de egy olyan 100 körülire tippelem.

2010. aug. 11. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah de tényleg mért német sms-t küldenek...pl. az én nokia telefonom állandóan rámegy a wappra meg a netre amikor le van TILTVA ...
2010. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!