Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinyújtott nyelv, keresztbe...

Kinyújtott nyelv, keresztbe álló szemek "mánia"?

Figyelt kérdés
Néha látni lányokat indokolatlanul úgy fényképezni, hogy a kamerába nézve keresztbe áll a szemük és közben kinyújtott nyelvvel vannak? Ez honnan jött most elő? Valami animéhez köthető ez is?

2020. dec. 7. 01:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Az emberek pofákat vágnak a képeken amióta világ a világ. A fejem is fáj az ilyen nyafogástól. Nincs jobb dolgod, mint a szerencsétlen lányokat kritizálni?
2020. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1. A lányok csinálják, szóval máshogy nem tudtam feltenni a kérdést.

2. Több ez, mint valami féle hóbort.

3. Te is lány vagy netán? Miért vagy ellenszenves én csak meg akartam tudni a hátterét a dolgoknak, informálódni, tudásra szert tenni, hogy a miértjét tudjam legalább.

2020. dec. 7. 01:14
 3/26 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem te valamilyen animés dologra gondolsz!


Azt hiszik, szebbek lesznek tőle...

2020. dec. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
75%
Én tudom mire gondolsz, ha jól tudom ez a Belle Delphine leány hozhatta divatba, valamiért úgy gondolják a lányok hogy ha nyitva a szájuk, folyik a nyáluk és keresztbe állnak a szemeik az szexi. Gondolom van olyan ember akit ez beindít, szerintem azzal csatolhatják össze a két dolgot, hogy öntudatlan állapotban így néznének ki a lányok, kicsit szadomazo fantázia szerintem.
2020. dec. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Ez elég vicces, hogy emberek úgy próbálnak elemezni egy jelenséget, hogy nem ismerek az eredetét :D

Baromira nem Belle Delphine-től származik. :DDD


Mellesleg ez a hentai-okból származik és ilyet szoktak sokszor rajzolni, amikor a csaj elmegy:

Nincs magyar szócikk, szóval itt az angol wiki:

[link]

2020. dec. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Aheago arcnak hívják, a képregényekből jött. Szerintem jópofa és szexis marháskodás. Valakinek tetszik, másoknak nem, de nem kötelező nézni.
2020. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Van akinek jól áll, de legtöbb lánynak elég gázul néz ki. Pl belle delphine nek szexi
2020. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
66%

5-ös hol mondtam én hogy tőle származik? :D Azt mondtam ő hozhatta divatba, sehol sem állítottam hogy ez 100% így van, még a gyengék kedvéért ott is van hogy "ha jól tudom"

Gondok vannak a szövegértéssel, vagy mindenképpen bele kell kötni valakibe a kis farkad végett? :D

2020. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Valahogy sejtettem, hogy hasonló jellegű/származású a dolog!😀
2020. dec. 7. 14:06
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

"5-ös hol mondtam én hogy tőle származik? :D Azt mondtam ő hozhatta divatba, sehol sem állítottam hogy ez 100% így van, még a gyengék kedvéért ott is van hogy "ha jól tudom"


Gondok vannak a szövegértéssel, vagy mindenképpen bele kell kötni valakibe a kis farkad végett? :D"

Retardált...

Ahhoz hogy valamit divatba hozzon, az kell, hogy előtte ne legyen ismert, és már előtte is baromira ismert volt.

Ha pedig nem ismert, akkor igenis attól származik, aki elterjeszti. Ez a jelenség volt megfigyelhető, amikor elterjedt a fortnite dance, ami valójában nem a is a fortnite-ból származik, de ez senkit nem érdekel, mert a fortnite futatta fel, ezért hívják MÉG MINDIG fornite dance-nek.

Ahogy itt is, ha ő terjesztette volna el, akkor tőle származtátnak, mivel ebből következik, hogy előtte alig vagy egyáltalán nem ismerte senki, ami marhaság.


Cuki, ahogy megpróbálsz beszólni, hogy mennyire nem tudom értelmezni a szöveged, amikor még ilyen alapvető társadalmi jelenségeket sem értesz. Hány éves vagy? Három?

2020. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!