Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell scream-elni?

Hogyan kell scream-elni?

Figyelt kérdés
Metál és hasonló zenékben lévő scream-et akarnám megtanulni de nagyon nehez.Magyar videót meg nem találok ahol jól elmagyarázzák

2020. dec. 7. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Angolul ugyanúgy kell mint magyarul.
2020. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha ilyen okos vagy fordits mar le nekem egy videot magyarra hogy meg is ertsem
2020. dec. 7. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem vagy olyan okos mint én, tanulj meg angolul. Jól fog még jönni az életben.
2020. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Alapszinten tudok de ott olyan kisfejezesek vannak amiket sajnos nem ertek meg.Ahogyan azt sem hogy miert jossz ide okoskodni ha a kerdesre meg nem tudod a valaszt?Otthon nem jutsz szohoz?
2020. dec. 7. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Elég sok mindenhez jutok itthon. ;)
2020. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy internethez is
2020. dec. 7. 15:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso?En a kerdezo vagyok de koszonom szepen ha nekem szolt.Lassan ideje lenne megtanulni az ilyen gyokereknek hogy ez az oldal nem azert van hogy nev nelkul kieljek a vagyaikat masokon.Hanem arra hogy ha feltesznek egy kerdest akkor vagy legyenek olyan kedvesek es valszoljanak ha tudnak vagy maradjanak csendben ha nem tudjak a valaszt.Tudtommal semmi sertot nem kerdeztem szoval amig en normalisan kerdezek valamit addig normalis valaszt is varok el.
2020. dec. 7. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ugyanabban a percben írtunk

Nyilván nem neked szólt a válaszom

2020. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen utolag lattam csak bocsanat.Gondoltam Hogy nem nekem szolt de inkabb megkerdeztem.


Termeszetesen amit irtam az a nagy angoltudasu valaszolunak szolt nem neked.

2020. dec. 7. 17:19
 10/10 UnversedGraph8 válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de ez a videó sokat segíthet:

[link]

2021. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!