Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat ellen mit...

Szerelmi bánat ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!

Van egy lány aki nagyon tetszik. Mindenben őt látom, mindig rá gondolok, de tudom hogy nincs nála esélyem... fogyókúrázók, mozgok látszik a változás (hozzátenném hogy még suliba járok szóval gondolhatjátok milyen sz*r nem kiélvezni a jó kajákat és gyerek lenni) de még mindig nem elég... Van egy barátom aki régen utalta azt a lányt aki tetszik, de most meg ölelgetik egymást csapkodja a seggét... ezt látni nap mint nap nagyon rossz érzés... Sajnálom hogy ilyen hülyén tettem fel a kérdést. Nem tudom mit csináljak várjak 5 hónapot mire kocka hasam lesz? Mert ez így nem szerelem hogy úgy szeret ahogy vagyok hanem csak modell testtel bele örülök annyira tanácstalan vagyok


2020. dec. 8. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...valószinű hogy a barátodnak is bejön a csaj.. Attól függ hány èvesek vagytok, a "tiniszerelem"-ben nagyon gyakori ez az eleinte utállak stb ès aztán egy csapásra ezek törtènnek. Namàr most ha a barátodnak bejön, ez egy másik kèrdès, mert akkor elveszítheted a barátságod is. Függ ez a lány szemèlyisègètõl is, ha"rendes"lány akkor valószinű nem a testalkatoddal fog foglalkozni hanem a szemèlyisègeddel.

Ha ezzel a baràtodal ölelgetik egymást valószinű hogy szerelmesek egymásba.

Várj mèg egy kicsit mert lehet hogy õk összefognak jönni, èppen alakulóban van a dolog akkor meg úgyis elutasít.

2020. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért fogyókúrázol mert dagi vagy, vagy mert azt mondta hogy csak úgy foglalkozna veled a ha kockahasad van? Ha a második akkor sose leszel jó neki.
2020. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Hát szerintem fogadjon el úgy ahogy vagy, Bár hogyha jóba vagy azzal a fiúval akkor rá kérdezhetnél hogy pl

Tetszik-e neki.. ez a lány... De szerintem hagyd

2020. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hááát már szóvátette a súlyomat és hát már engem is zavart hogy dagi vagyok😅
2020. dec. 8. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd akkor, találsz majd jobbat
2020. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor foggyál, de csak magadért.
2020. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!