Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mégis mi lehetett?

Ez mégis mi lehetett?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén érzem magam mert még én sem tudom pontosan mit éreztem olyan gyorsan történt minden...zuhanyoztam majd mikor kiszálltam törölközővel elkezdtem felvveni a pizsamám és a mosógéphez hozzáért a kezem amin épp egy fűtő kis akármi ment, mert mindig melegít hogyha pl hajat mosunk ne fázzunk meg stb...

szóval hozzáértem a mosógéphez és egy nagy bizsergést, csípést éreztem a mutató újjamon. Mint amikor megráz az áram..csak talán enyhébb volt, de fájt! Tipp? Mi lehetett ez??


2020. dec. 8. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltödtél és kisült a mosogépen a töltés. Nem gond, nem kell vele foglalkozni
2020. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja, feltöltődtél. Nem lesz semmi bajod. Engem egyszer egy radiátor rázott meg, és annak hangja is volt.
2020. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Zuhany alatt nem lehet feltöltődni!

Valószínűleg volt a mosógép felületén egy kis delej. Ha szerencséd van, akkor ez nem probléma, de ha többször is előfordul, nem ártana bevizsgáltatni.

2020. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Zuhany alatt nem lehet feltöltődni!"


Zuhany UTÁN töröközött és pizsamát vett fel - ez éppen hogy okozhat feltöltödést, mivel dörzsöli a testét.

2020. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!