Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon sexchateltem egy...

Facebookon sexchateltem egy csajjal, ha nem fizetek elküldi az ismerőseimnek a készített videót. Tudtommal a youtube-ra nem tudja feltenni. Ma megyek a rendőrségre. Ettől többet tudok tenni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon hülye, idióta, agyatlan voltam, ez a rész most nem érdekel...

2020. dec. 11. 06:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

És miért nem fizetsz?

Rendőrség mit tud tenni?

Mely bűncselekmény az, ami eddig megtörtént? Zsarolás?

Tudod bizonyítani?

2020. dec. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

"Ma megyek a rendőrségre."

Minek?

A rendőrségnek a legkissebb problémája is nagyobb a Facebookos hülyegyerekeknél! :D


Sajnos nem tudsz semmit tenni.

Max annyit, hogy megbeszéled a lánnyal a dolgokat, és vagy sikerül megbeszélni, vagy nem.

2020. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Facsén belül tiltásba teszed őt, és nem fér hozzá az ismereidhez, a saját profilodhoz sem.

Egyébként ha közzéteszi bárhol, az bűncselekmény.

2020. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

No, az első két válaszoló még nem lehet több 16-nál...

A rendőrségnek egyrészt kutya kötelessége foglalkozni egy feljelentéssel.

Másrészt - és most figyeljetek, kiccsávók! - egy ilyen ügyet piszok egyszerű felderíteni. Sokkal egyszerűbb, mint egy betörést vagy kocsilopást. Épp ezért szeretik is, hiszen gyakorlatilag két levéllel megoldható az ügy (egyik az adott webhely üzemeltetőjének, ahol a zsarolás érkezett, hogy adja ki az adott felhasználó IP-jét, a másik az adott internetszolgáltatónak, hogy adja meg az adott felhasználó személyes adatait), és a statisztikákban nagyon jól mutat a megoldott ügy.

Szóval kérdező - bár hülyeséget csináltál és nincs kizárva, hogy a hátad mögött kiröhögnek -, ha nyoma van a zsarolásnak (email, sms, a videó készítésének időpontja, stb.), akkor jó eséllyel indulsz.

2020. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

"A rendőrségnek egyrészt kutya kötelessége foglalkozni egy feljelentéssel."

Igen,kötelességük,de pont lefogják szarni. Ennél komolyabb ügyek is lettek már szőnyeg alá söpörve.

2020. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván, hiszen az valakinek az érdeke.

Ez meg nem érdekel senkit "odafent", viszont nevetségesen egyszerű a megoldása.

Szomszédom egy egészen kis internetszolgáltatónál dolgozik. Heti 2-3 ilyen megkeresés érkezik.

2020. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%

4-es! Hatvan múltam, és számítástechnikával foglalkozom. Gondolom, szólok, hogy nem valami taknyos gyerekként írtam.

A hamis vád bűncselekmény. Ha alaptalannak bizonyul a feljelentés, ég rosszabbul jár. Ha egy szolgáltatást vett igénybe, amiért nem akar fizetni, vagy a csaj csak zsarolni próbálja, az két külön dolog.

Az önmagában is büntetendő.

2020. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésből - számomra - egyértelmű, hogy nem fizetés nélkül vett igénybe egy szolgáltatást és akar meglépni, hanem megzsarolták a felvétellel.

Azt pedig feltételezem, hogy erre bizonyítéka is van.

2020. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem szolgáltatás volt, hanem az ismerősöm volt a csaj, és ez a videóchaten történt.
2020. dec. 11. 12:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A zsarolásnak van nyoma?
2020. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!