Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova sietnek a nyugdíjasok?

Hova sietnek a nyugdíjasok?

Figyelt kérdés

Furi, hogy elvárják tőlünk a tisztelet, de gond nélkül állnak elénk a sorba postán, boltban, gyógyszertárban és még az orvosi rendelőkben is kihisztizik az eslőbbséget.Buszra fel/leszálláskor löködnek, taszigálnak.Élelmiszerboltban ledózerolnak a bevásárlókocsikkal, csakhogy előbb sorra kerülhessenek.

Mi dolgozó emberek talán nem sietünk? Végül is a munkaadóink értékelik ha elkésünk :)

Természetesen tisztelet a kivételnek, mert szerencsére nagy számban van kedves és figyelmes nyugdíjas is...


2010. aug. 12. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értettem soha..
2010. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekik már nincs olyan sok idejük.. így én is sietnék
2010. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Van egy néni, aki mindig ezt csinálja és megkérdeztem, hogy hova siet és mondta, hogy " én hamarabb érek a temetőbe, mint Te"...
2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogos a kérdés. De tényleg ilyenek. Én azt "bírom" a legjobban, mikor panaszkodnak, hogy mindenük fáj, és már semmit sem tudnak csinálni, de a tolakodás az megy, meg a templomban semmi gondjuk, hogy 2 percenként le kell térdelni vagy fel kell állni. Furik nagyon.
2010. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

uff.én ilyenkor úgy kiakadok rájuk.

ha korábban akarnak végezni,menjenek korábban.

azért mert idősek nem kell taplónak lenni..

2010. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Az öregek nagy része szenilis lesz. Nem tudják felmérni hogy mi folyik körülöttük..

Szegény nagyapámat egyszer elvittük kocsival a bolthoz, és kitettük a zebra mellett, hogy könnyen át tudjon menni a túloldalra. Erre ő fogta magát, elgyalogolt 20 métert, és ott ment át a 2x2 sávos úton.

Aztán a buszon is figyelnie kellett, mert ha esetleg rossz megállóba száll le akkor nem tudja hol van, és eltéved. Pedig egész életében azon az útvonalon közlekedett és ismerte a várost, de öreg korára teljesen elfelejtett mindent.


Aztán pedig általában rohant haza minden honnan, hogy elérje a wc-t..volt hogy nem sikerült.


Vagy azért is rohant, mert neki pontban 10:00-kor kell bevenni a gyógyszerét, sem előbb, sem később.



És hogy mért engedtük ki az utcára?? Mert azt mondta, hogy neki kell ez a napi gyaloglás, és ha megtiltjuk neki akkor meghal.

Egészen a haláláig minden nap elment vásárolni, és közben pletykálkodott a többi öreggel. Ez volt a szórakozása. Otthon unatkozott volna, és a környékünkön pedig már kihalt az összes öreg ismerőse.

2010. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés:) az volt a legjobb amikor nagyapám elesett mert "futott a busz után":D:D:D
2010. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kedvencem amikor szaladnak a buszon a helyért, mert neki úúúúúgy fáj a lába... :D
2011. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sajnos az ember öreg korára szenilissé válik, remélem anyum meg apum nem lesz ilyen.
2011. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az öregség/öregedés egy állapot és nem egy érdem, sajnos ezt összekeverik.
2011. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!