Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért árulnak lejárt terméket...

Miért árulnak lejárt terméket az Avonnál? Jó, igazából nem zavar, csak kíváncsi vagyok, mert mondjuk ha tovább adnám a termékeket pl ajándékba, akkor engem úgy már zavarna...és nem szívesen tenném

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem árulhatnak. Ha így van, akkor az már a Fogyasztóvédelem

felségterülete.

2020. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A NÉBIH ingyenesen hívható zöld számán (80/263-244) bárki bejelentést tehet, h(...) Különösen akkor érdemes telefonon bejelenteni, ha a probléma jelzésével az üzletben nem járunk eredménnyel. A bejelentést követően a hivatal 48 órán belül kivizsgálja az ügyet, és a terméket minél előbb kivonja a forgalomból.
2020. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

KOnkrétan hol...???


ügynöktől vetted vagy boltban,

2020. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért egyetlen alkalmat nem kell általánosnak beállítani. Ha az lenne, rég nem létezne már a cég.

Persze egy alkalom sem fér bele, szólj az ügynöknek, ha nem éred utol, akkor Fogyasztóvédelem. Azért ezeket mégiscsak a bőrödre kened.

2020. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem általánosítani akarok, és természetesen tudom h ez csak ritkán fordul elő. Csak észrevettem már, és gondoltam megkérdezem.
2020. dec. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!