Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zsíros haj ellen?

Zsíros haj ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. 3-4 naponta mosok hajat, régen 2 naponta mostam, de ritkítottam, mert azt mondták emiatt van, viszont nem hagy alább. 1.5 nap után már látszik a végein a zsír. Férfi vagyok, szőke közepesen vastag szálú dúsabb hajam van. Valami tanács? Zsíroldó sampont 2-3 fajtát is próbáltam, egyik sem tudta kitolni legalább 2-3 napig a zsírosodást.

2020. dec. 14. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A zsíroldóktól csak még zsírosabb lesz, mert a szervezet védekezik, használj inkább normált és természetes anyagokból készült szilárd sampont/szappant!
2020. dec. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Való igaz, a sűrűbb hajmosás csak arra ösztönzi a fejbőrt, hogy mielőbb visszazsírozza a hajhagymákat.


Ez ellen lehet tenni:

- Száraz samponnal, amit ki kell kefélni a hajból, hogy ne adjon ősz hatást.

[link]


- Lehet használni hajszeszt - pl.: nyírfa, csalán -, ami kitolja a zsírosodást.

[link]


- Öblíteni lehet természetes anyagokkal: almaecet, ecet, citromlé, sör (ami nemcsak vitaminos, de remek hajkondicionáló, nem marad meg a hajban a szaga) Pl.: a sört lehet (természetes facsart) citromlével kombinálni, úgy a hatása jobb.

2020. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!