Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szólhatna a youtube...

Miről szólhatna a youtube csatornám?

Figyelt kérdés
Van egy 200 subos csatornám, de a videókat amiket az utóbbi 1 évben készítettem leprivátoltam, mert nagyon cikinek tűntek utólag. A csatornám nevét kicsit megváltoztattam és a profilképet is. Eddig egy populáris játékról töltöttem fel teljesen haszontalan videókat viszont most nem tudom mit töltsek fel hogy a 200 subom ami lett valahogy ne menjen el... valami tipp, vagy téma? Tudom ezt nekem kéne kitalálni de nincs ötletem. Mi az ami kéne a youtubera és érdekelne 10 embernél több embert is? Szóval ha lehet írjatok valami dolgokat amiket megnéznétek a youtubeon és ha nekem is tetszik lehet belevágok

2020. dec. 17. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

ASMR nagy kedvencem


Vagy ami igazán hiánycikk sajnos azok a vicces montázsok pl Blax stílusban

2020. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

'Tudom ezt nekem kéne kitalálni de nincs ötletem.'


Akkor nem lehetne hanyagolni? A yt teljesen tele lett onjelolt mediasztarokkal, akik mind azt hiszik hogy ertekes tartalmat allitanak elo, holott a valoban, barmire is hasznalhato videok a feltoltott mennyiseg kb. 1%-a.

2020. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire nincs ötleted, akkor hagyd a fenébe szerintem.
2020. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
9%
ASMR jó ötlet
2020. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

annyi biztos, hogy az eddigi követőidet azzal szerezted, amit eddig csináltál. ha a régi videókat elrejted és BÁRMI mást kezdesz csinálni helyette, akkor jó eséllyel ezeket a követőket, vagy legalábbis egy részét el fogod veszíteni, hiszen már nem azt csinálod, ami miatt ők odamentek.

ezzel még a legnagyobb YouTuberek is küzdenek, hogy ha témát, műfajt, vagy csak stílust váltanak, akkor arra már nem biztos, hogy pozitívan reagál a közönségük. ezért sem érdemes mással indítani csak a nagy követőtábor miatt, hogy aztán valami teljesen mást csinálj nekik később.

de ez egyáltalán nem baj. ha téged az már nem érdekel, amit eddig csináltál, akkor azt ne csináld tovább csak azért, mert eddig az volt népszerű. (meg azért a 250 követő sem olyan sok. ennél sokkal többet szerezhetsz a váltás után, ha jól csinálod).


ha a meglévő embereknek szeretnél videókat csinálni, akkor köztük kezdj el közösséget építeni, társasági aktivitást szervezni, kérd ki az ő véleményüket, reagálj az eddigi kommentjeikre, csinálj live-ot, amiben reagálsz a kommentelők felvetéseire.

ez persze 250 követővel egészen más mint 25 ezerrel, de ha a 250-ből csak 3-an mondanak téged/videóidat ismerve valami számodra érdekes javaslatot, már azzal is sokkal beljebb vagy, mintha mi itt téged totál nem ismerve javasolunk bármit.


egyébként meg inkább ne másoknak akarj megfelelni, bármennyire hiszik is, hogy ismernek téged, hanem olyasmit csinálj, amit te szeretsz, te szívesen csinálsz, téged érdekel, te élvezed és ezért szívesen csinálnál róla videót. valószínűleg ilyesmit inkább tudnál olyan színvonalon csinálni, hogy a végeredmény érdekeljen másokat. kísérletezz és azt keresd meg, hogy téged mi érdekel, mit szeretsz csinálni. ha tényleg jól csinálod, azzal sokkal könnyebben találsz a témád iránt érdeklődő közönséget.

2020. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én egy "vicces" animációs sorozat gyártásába kezdtem az idén, melynek már 15 része van( ebből kettő még csak ezután lesz nyilvános ).


Mivel a humorérzékem egy hat éves gyerek szintjén ragadt. Ezért ha lenne is igény a tartalmamra, nagyon minimális az esély, hogy azt a pici célközönséget megfogjam. ( Most ezzel megsértem azokat az ismerőseim akik szintén jót szórakoznak a videóimon. :( )


Persze arra a nagy titokra már rájöttem, hogy ha egy nézettebb videós/híresebb ember neve szerepel a címben, simán lehet több ezer megtekintés egy videódon teljesen kezdőként. Vagy ha egy trendet lovagolsz meg és benne szerepelnek a sokak által keresett kulcsszavak a videó címében, leírásában, szintén sokan kattintanak rád. Jelenleg két olyan videóm van, amelyben egy másik videósról esik szó. Azokon 294+ megtekintés van. Nem sok, de ahhoz képest, hogy a többi videómon 15-43 közötti megtekintést ért el, nem rossz teljesítmény.


Régebben trash videósokról csináltam összeállításokat.

Azokban az időkben volt, hogy egy videóm 5000+ megtekintést ért el.

Egy átlagos hónapban 500-1000 megtekintésem volt.

Havonta bekövetett 10-15 ember.


Hogy miért hagytam fel vele?

Egy trash videósról kezdtem összeállításokat készíteni. Hozzáteszem, hogy még engedélyt is kértem tőle. Összesen 7 videót csináltam. A probléma ott kezdődött, amikor az egyik videót ötezren nézték meg egy nap leforgása alatt.

Aznap rám írt a srác, hogy szedjem le az összes összeállítást.

Eleget tettem a kérésének( úgyis jelentette volna őket... )

Utána kezdtem más trash videósokról is összeállításokat csinálni. De óvakodtam, mert hét videóm ment akkor már a levesbe. Végül pedig azokat magamtól töröltem. Nem akartam olyan videókba 10+ óra munkát fektetni, amelyeket bármikor törölhetnek. Ezt követően közel egy évig szüneteltem a csatornám. Nem volt videó ötletem...


Az összeállításos korszakom előttről megmaradt pár animációs videóm. Másfél éve rohadtak már a gépemen, amikor rájuk bukkantam. Megnéztem őket és jókat derültem rajtuk. Feltöltöttem őket a csatornámra és az egyik ismerősöm látta. Mondta, hogy szívesen nézne még több részt is. Akkor kezdtem el tovább videózni és azóta sem hagytam abba.


Az elmúlt 365 napban 3 feliratkozót vesztettem. Persze jöttek új követők, de több volt a leiratkozás mint a feliratkozás. A nézettség olyan szinten gyatra, hogy a csatornámon lévő 15 videón összesen van 1303 megtekintés.

Ebből 940( 645+295 ) megtekintés van azon a két videón, melyekben egy-egy ismertebb videósról esett szó. A maradék 363 szem megtekintést az animációs sorozatom 13 része összesen teszi ki. Vagyis kerekítve, átlagosan 28 szem ember nézte egy átlagos animációs videómat.

Összesen 113 szem ember követ. :D Ők az én "fejíjatkozóim".


Siralmasak ezek a számok...

Nem tudom, hogy lehet ennyire sz*r számokat produkálj de tudd, hogy létezik ilyen is. Nem kizárt, hogy te sem fogsz jobban teljesíteni. Közel lehetetlen befutni. Akik befutnak is szó szerint berobbannak mostanában.

Az más kérdés, hogy az én videóimat szerintem sokan irtó gagyinak gondolnák. De én szeretem csinálni, ahogyan az összeállításokat is szerettem régen csinálni.

2020. dec. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6. A lényeg pont lemaradt a hosszú hozzászólásom végéről.



Olyan témák jöhetnek szóba amelyek téged is érdekelnek.

Rengeteg csatorna üzemeltetője olyan témával kapcsolatos dolgokkal foglalkozik a videóiban, amelyben jártas és/vagy érdekli őt és akkor is foglalkozna vele, ha nem videózna. Ezt nevezem most egyes típusú videósnak, mert vannak a kettes típusúak is, mint Zsozeatya, Videómánia, Radics Peti, Játékpartizán...stb, akik a személyiségük és/vagy humoruk miatt váltak ismerté.



A kettő közül kell valamelyik kategóriába esned szerintem, mint videós.

Természetesen nem garantált, hogy befutsz. Lehet, hogy megreked a csatornád 200 feliratkozónál és nem fogsz tudni többet elérni. Vagy csak sok év alatt. Tudok olyan csatornát amelyen 600+ videó van és 1.4 ezren követik. Hosszú évek óta csinálja. Vagyis a mennyiség és a kitartás biztos nem garancia semmire. Minőségi tartalmat pedig akkor fogsz tudni gyártani, ha értesz ahhoz amiről beszélsz vagy különleges a személyiséged, humoros vagy.

2020. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!